Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato („Australian Open“), kurio prizų fondą sudaro 24 mln. Australijos dolerių, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį antroji pasaulio raketė 26-erių metų rusė Vera Zvonariova 6:2, 6:4 nugalėjo 20-metę čekę Petrą Kvitovą (28-oji pasaulio raketė).

Mačas truko 1 val. 15 min.

Rusijos tenisininkė dėl kelialapio į finalą kovos su trečiąja pasaulio rakete 27-erių metų belge Kim Clijsters. Buvusi pirmoji pasaulio raketė ketvirtfinalyje po 1 val. 34 min. trukusios kovos 6:3, 7:6 (7-4) įveikė 14-ąją vietą pasaulio reitinge užimančią 21-erių metų lenkę Agnieszką Radwanską.

Vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje penktoji pasaulio raketė 23-ejų metų britas Andy Murray per šiek tiek daugiau nei 3 val. 7:5, 6:3, 6:7 (3-7), 6:3 įveikė 46-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį 22-ejų metų ukrainietį Aleksandrą Dolgopolovą.

Praėjusių metų „Australian Open“ turnyro vicečempionas E. Murėjus pusfinalyje žais arba su pirmąja pasaulio rakete 24-erių metų ispanu Rafaeliu Nadaliu, arba su septintąja pasaulio rakete 28-erių metų ispanu Davidu Ferreru.