Beveik visas rungtynes varžovus besiviję Barselonos „Regal Barselona“ krepšininkai jų taip ir nepasivijo bei patyrė pirmąją nesėkmę šio sezono Eurolygos C grupėje. Trečiojo turo rungtynėse namuose Eurolygos čempionai 61:69 (13:14, 15:18, 17:12, 16:25) nusileido Darjušo Lavrinovičiaus Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandai, kuri iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Likus žaisti tris minutes Erazemas Lorbekas baudos metimais atstatė pusiausvyrą (57:57), tačiau Marko Tomas tritaškiu grąžino pranašumą svečiams (60:57), o netrukus Roko-Leni Ukičius ją dar labiau padidino - 62:57. Nors D.Lavrinovičius įsigudrino pramesti dvi baudas iš eilės, prasidėjus priešpaskutinei minutei M.Tomas vėl leido svečiams nutolti (64:59) ir Eurolygos čempionai išsigelbėti nebespėjo.

Lietuvis per 23 minutes pelnė 3 (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 0/2, baudos 3/6) taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles bei surinko -1 naudingumo balą.

„Regal Barselona“: P.Mickaelas 17, J.C.Navarro 12 (dvitaškiai 4/4, tritaškiai 0/5), J.Lakovičius 11, E.Lorbekas 10.

„Fenerbahce Ulker“: R.Ukičius 13, M.Tomasas 12, E.Preldžičius 8, L.Greeras 7.