Niujorke vykstančio „US Open“, kurio prizų fondą sudaro 22,668 mln. JAV dolerių, moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmadienį 32-oji pasaulio raketė 25-erių metų estė Kaia Kanepi 0:6, 7:6 (7-2), 6:1 įveikė 20-metę belgę Yaniną Wickmayer (WTA 18).

Mačas truko 2 val. 21 min.

Estijos tenisininkė į atvirojo JAV čempionato ketvirtfinalį iškopė pirmąjį kartą. Ji kitame etape žais su aštuntąja pasaulio rakete ruse Vera Zvonariova, kuriai antradienį sukanka 26-eri. Rusijos tenisininkė aštuntfinalyje 6:1, 6:2 nugalėjo Vokietijos atstovę Andreą Petkovič (WTA 38).

Antroji pasaulio raketė 20-metė danė Caroline Wozniacki po 1 val. 53 min. trukusios kovos 6:3, 6:4 nugalėjo rusę Mariją Šarapovą (WTA 17). Praėjusių metų „US Open“ turnyro finalininkė C. Wozniacki ketvirtfinalyje susitiks su slovake Dominika Cibulkova (WTA 45), kuri pirmadienį 7:5, 7:6 (7-4) įveikė 13-ąją pasaulio raketę rusę Svetlaną Kuznecovą.

Praėjusių metų atvirojo JAV čempionato finalininkas antroji pasaulio raketė 29-erių metų šveicaras Rogeris Federeris aštuntfinalyje per 2 val. 3 min. 6:3, 7:6 (7-4), 6:3 nugalėjo 15-ąją pasaulio raketę savo bendraamžį austrą Jurgeną Melzerį.

Kaip žinoma, austras antrajame rate įveikė lietuvį Ričardą Berankį.

R. Federeris, kuris „US Open“ čempionu yra tapęs penkis kartus iš eilės (2004-2008 m.), ketvirtfinalyje susitiks su penktąja pasaulio rakete 26-erių metų švedu Robinu Soderlingu. Pastarasis aštuntfinalyje 4:6, 6:3, 6:2, 6:3 įveikė ispaną Albertą Montanesą (ATP 23).

Kitą ketvirtfinalio porą sudarys serbas Novakas Djokovičius (ATP 3) ir prancūzas Gaelis Monfilsas (ATP 19).

N. Djokovičius aštuntfinalyje 6:3, 6:4, 6:1 nugalėjo amerikietį Mardy Fishą (ATP 21), o G. Monfilsas 6:4, 7:5, 7:5 įveikė savo tėvynainį Richardą Gasquetą (ATP 38).