Smiltynėje vykusiame atvirajame Lietuvos šaudymo iš lanko čempionate paaiškėjo taikliausi šalies lankininkai.

Olimpiniais lankais šaudančių vyrų grupėje Lietuvos čempionu tapo kaunietis Ignas Morkeliūnas. Jis finale 6:5 įveikė vilnietį Adrianą Kovalevskį. Trečiąją vietą užėmė "Kauno lankininkų" klubo sportininkas Arvydas Čepulionis.

Moterų grupėje nugalėjo vilnietė Inga Kizeliauskaitė, lemiamoje dvikovoje 6:2 nugalėjusi taip pat vilnietę Gerdą Pociūnaitę. Trečioji vieta atiteko latvei Anetei Kreicbergai.

Skriemuliniais lankais šaudančių vyrų grupėje nugalėtoju tapo kaunietis Vladas Šigauskas. Jis finale 7:3 nugalėjo vilnietį Mindaugą Baranauską.

Moterų grupėje Lietuvos čempione tapo kaunietė Jelena Babinina.

Skriemulinių lankų komandų varžybose nugalėjo ekipa, kurią sudarė Modestas Šliauteris, I. Morkeliūnas ir Arvydas Čepulionis. Jie finale 202:198 įveikė svečių iš Latvijos komandą. Bronzos medaliais tenkinosi Kostas Šliauteris, Taurūnas Lubys ir Vidmantas Vaičekauskis.

Moterų varžybose nenugalima buvo Vilniaus "Lankininkų sporto klubo" trijulė - I. Kizeliauskaitė, Inga Rabikauskaitė ir G. Pociūnaitė. Jos finale taip pat įveikė Latvijos lankininkes 186:177. Bronza atiteko Rūta Papievytė, Dalia Čiupailienė ir Laila Kuzmienė.

Skriemulinių lankų mišrioje grupėje čempione tapo Kauno šaudymo iš lanko asociacijos komanda - J. Babinina, V. Šigauskas ir Jevgenijus Liubarskis. Jie finale 226:219 įveikė Vilniaus "Lankininkų sporto klubo" atstovus - Vilių Švedą, Mindaugą Branauską ir Tomą Liekį. Bronzos medalius pelnė dar viena Vilniaus "Lankininkų sporto klubo" ekipa - Jonas Ivancevičius, Petras Dagys ir Juozas Januškevičius.