Dukart olimpinis disko metimo čempionas lietuvis Virgilijus Alekna šeštadienį Vokietijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „DAK Leichtathletik-Gala“ užėmė ketvirtąją vietą.

38-erių metų Lietuvos atletas sėkmingiausiu, šeštuoju, bandymu diską nusviedė 63 m 73 cm. Tai - geriausias Virgilijaus rezultatas šį sezoną.

Pirmuoju mėginimu V. Alekna įrankį numetė 62 m 85 cm, antruoju - 62 m 48 cm, ketvirtuoju - 62 m 83 cm, penktuoju - 62 m 25 cm, o trečiasis bandymas nebuvo įskaitytas.

Nugalėjo pasaulio čempionas vokietis Robertas Hartingas (67 m 62 cm). Antrąją vietą užėmė australas Benas Haradainas (Benn Harradine, 64 m 68 cm), o trečiąją - rusas Bogdanas Piščalnikovas (63 m 86 cm).

Varžybose dalyvavo septyni disko metikai.