Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiami trys priešpaskutinio, 37-ojo, turo mačai. Juose pergales šventė abu pirmenybių lyderiai – Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“.

„Chelsea“ futbolininkus nuo triumfo Anglijos čempionate skiria pergalė prieš „Wigan“ vienuolikę, nes „mėlynieji“ išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo FC „Liverpool“ klubą ir išsaugojo vieno taško persvarą prieš pagrindinę savo varžovą „Man. United“.

Carlo Ancelotti auklėtiniai „Anfielde“ išiveržė į priekį 33 minutę, kai po nedovanotinos „raudonųjų“ kapitono Steveno Gerrardo klaidos pasižymėjo vienas prieš vartininką iššokęs Didieras Drogba – 1:0. O 54 min.  Frankas Lampardas užtvirtino svečių pergalę – 2:0.

„Man. United“ ekipa svečiuose 1:0 (1:0) palaužė „Sunderland“ vienuolikę. Vienintelį mačo įvartį 28 minutę po Darreno Fletcherio perdavimo pelnė portugalas Nani.

Paskutiniame ture „Chelsea“ namuose priims „Wigan Athletic“ (16 vieta) žaidėjus, o „Man. United“ – „Stoke City“ (12 vieta) klubą.

Siūlome pasižiūrėti „Liverpool“–„Chelsea“ ir „Sunderland“ –„Man. United“ rungtynių įvarčius: