LSKL bronzą iškovojo ŠU krepšininkai

Šiaulių universiteto (ŠU) vaikinų komanda Šiaulių arenoje kovoje dėl LSKL trečiosios vietos nugalėjo Vilniaus pedagoginį universitetą (VPU) rezultatu 118:69 (31:11, 30:18, 30:20, 27:20) ir iškovojo bronzos medalius.

Deividas Gailius rungtynių pradžioje pelnė 12 taškų ir truktelėjo ŠU komandą į priekį 14:6. D.Gailius nemažino apsukų ir po jo dviejų iš eilės tritaškių jau 22:11. Pirmajame ketvirtyje ŠU lyderis iš viso per kėlinuką pelnė net 21 tašką, o jo vedama komanda įgijo 20 taškų pranašumą.

Antrajame ketvirtyje tęsėsi D. Gailiaus, o tuo pačiu ir ŠU šou. Šeimininkai be gailesčio triuškino varžovus ir nuolat didino persvarą.

Per didžiąją pertrauką atminimo medaliais buvo apdovanoti LSKL nusipelnę žmonės, kurie sulaukė lygos prezidento padėkų ir atminimo prizų.

Trečiajame ketvirtyje VPU krepšininkai buvo visiškai sugniuždyti ir komandas vienu metu skyrė jau 40 taškų.

Ketvirtasis kėlinukas turėjo vienintelę intrigą – kada ŠU pelnys 100 taškų. Tai pavyko padaryti nesužaidus nė pusę kėlinio. Šiauliečiai ir po metų pertraukos pasipuošė medaliais, sidabrą iškeitę į bronzą.

VPU ekipa antrus metus iš eilės pralaimėjo mažąjį finalą ir liko be apdovanojimų.

„Varžovai buvo netikėtai stiprūs. Žinoma, tikrai nesitikėjome tokio rezultato, tačiau taip kaip šiandien žaidė šiauliečiai, tai sunku ir ką nors priešpastatyti. Sveikinu varžovus su pergale, jie tikrai buvo jos gerokai vertesni“, – po dvikovos ŠU komandą sveikino VPU treneris Algimantas Šatas.

„Norėjosi žaisti finale, tačiau ir bronza yra gerai. Norėjome medalių ir komandai sužaidė net man pačiam netikėtai gerai. Tikėjausi sunkių rungtynių, pavyko apsieiti be didesnių vargų“, – po pergalės kalbėjo ŠU treneris Rolandas Vaičiūnas.

ŠU: D. Gailius (7/12 3 tšk., 7/8 2 tšk., 5 atk. kam., 3 per. kam.) 42, Ž. Petraitis 28, P. Rašamavičius 14.

VPU: D. Ratkevičius 15, E. Kairys 13, D. Keburys 12.