Vakar Marijampolės ir Vilniaus maniežuose buvo sužaistos ketverios šių metų „A lygos“ 2-ojo turo rungtynės. Jose staigmenų užfiksuota nebuvo – pergales šventė visi favoritai.

Vienvalde čempionato lydere tapo Marijampolės „Sūduvos“ vienuolikė, kuri vakar ne be vargo 2:1 (0:0) palaužė pagirtinai kovojusią Pakruojo „Kruojos“ ekipą. Pakruojiškiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 48 min. Pasižymėjo L. Rimavičius, tačiau du taiklūs P. Lukšio smūgiai 61 ir 79 min. išplėšė tris taškus „Sūduvai“.

Titulą ginantys Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai gražiu stiliumi 4:1 (1:0) susitvarkė su „Klaipėdos“ klubu. Tiesa, didžiąją pirmojo kėlinio dalį iniciatyvą turėjo klaipėdiečiai, bet savo progų neišnaudojo ir už tai buvo nubausti – 37 min. Įvartį įmušė D. Galkevičius.

Po pertraukos visas žaidimo vadžias jau tvirtai laikė ekraniečiai, kurie 60 min. po V. Rimkaus įvarčio padvigubino savo persvarą – 2:0. Nors 68 min. A. Kučys pasiuntė kamuolį į savo vartus ir taip atgaivino „Klaipėdos“ šansus iškovoti taškų, panevėžiečiai netrukus visas varžovų viltis palaidojo ir pasižymėjo dar du kartus. Tai padarė S. Pogrebanas (71 min.) ir V. Rimkus (86 min.) – 4:1.

Kitose rungtynėse Tauragės „Tauras“ įtikinamai 2:0 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą“, o Vilniaus „Vėtra“ 3:0 (1:0) nuskriaudė „Mažeikių“ komandą.

Šiandien 19 val. Vilniaus „Sportimos“ manieže bus sužaistas paskutinis antrojo turo mačas – jame jėgas išmėgins vietos VMFD „Žalgiris“ ir Šiaulių „Šiauliai“.

Visų šeštadienio rungtynių rezultatai ir statistika:

Tauragės „ Tauras“ – Gargždų „Banga“ 2:0 (1:0).

Teisėjas: A. Žuta (Klaipėda), 800 žiūrovų.

Įvarčiai: 13 min. M. Daunoravičius 1:0, 79 min. J. Vide 2:0.

Marijampolės „Sūduva“ – Pakruojo „Kruoja“ (Pakruojis) 2:1 (0:0).

Teisėjas: E. Gaigalas (Klaipėda), 1000 žiūrovų.

Įvarčiai: 48 min. L. Rimavičius 0:1, 61 min. P. Lukšys 1:1, 79 min. P. Lukšys 2:1.

„Klaipėda“ (Klaipėda) – Panevėžio „Ekranas“ 1:4 (0:1).

Teisėjas: G. Mažeika (Kaunas), 520 žiūrovų.

Įvarčiai: 37 min. D. Galkevičius 0:1, 60 min. V. Rimkus 0:2, , 68 min. A. Kučys (į savo vartus) 1:2, 71 min. S. Pogrebanas 1:3, 86 min. V. Rimkus 1:4.

Vilniaus  „Vėtra“ – „Mažeikiai“ 3:0 (1:0).

Teisėjas: A. Kancleris (Klaipėda), 400 žiūrovų.

Įvarčiai: 13 min. (iš 11 m. baudinio) T. Ražanauskas 1:0, 46 min. A. Rimkevičius 2:0, 57 min. A. Rimkevičius 3:0.