Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Naujojo Orleano „Hornets“ (25 pergalės ir 21 pralaimėjimas) ekipa, kurioje rungtyniauja Darius Songaila, savų žiūrovų akivaizdoje 106:108 (29:30, 21:27, 27:31, 25:14, 4:6) po pratęsimo nusileido Čikagos „Bulls“ (23 ir 22) klubui.

Pratęsimą išplėšė dvitaškį paskutinę ketvirtojo kėlinuko sekundę pataikęs Loulas Dengas. Per papildomą laiką „Bulls“ įgijo 4 taškų pranašumą (108:104), kurios aikštės šeimininkams niekaip nepavyko panaikinti.

D.Songaila per 27 žaidimo minutes pelnė 12 taškų (6/15 dvitaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo bei 5 kartus prasižengė.

Pralaimėjusiems Davidas Westas įmetė 29 taškus (14 atk. kam.), Marcusas Thorntonas - 20 (5/8 tritaškiai), Chrisas Paulas - 18 (12 rez. perd.), Predragas Stojakovičius pridėjo 13 taškų.

Nugalėtojams L.Dengas surinko 26 taškus, Derrickas Rose‘as - 18, Bradas Milleris - 14, Joakimas Noah - 13 (18 atk. kam.), Tyrusas Thomasas - 11, Kirkas Hinrichas - 10 taškų.

„Hornets“ Vakarų konferencijoje žengia dešimtoje pozicijoje.