Vilniuje, Pramogų arenoje, vykusiose atvirojo Latvijos ledo ritulio čempionato rungtynėse šeštadienį Elektrėnų "Energija" 4:2 (0:0, 3:0, 1:2) nugalėjo Liepojos "Metalurgs-2" (Latvija) ekipą.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame po Šarūno Suchomlino įvarčio ir dviejų taiklių Daliaus Vaiciukevičiaus smūgių "Energija" įgijo solidų pranašumą 3:0. Trečiajame kėlinyje pasižymėjęs Martynas Šlikas padidino Elektrėnų klubo persvarą iki keturių įvarčių, tačiau "Metalurgs-2" ledo ritulininkai sugebėjo dukart "nuginkluoti" varžovų vartininką ir sušvelninti rezultatą.

Geriausiu "Energijos" žaidėju šeštadienio mače buvo pripažintas vartininkas Nerijus Dauksevičius.

Elektrėnų komanda, po 20 rungtynių turinti 31 tašką, čempionate žengia ketvirta, o "Metalurgs-2" ekipa su 37 taškais po 17 mačų - antra.

"Energijos" ir Liepojos klubo rungtynės tapo pagrindiniu Pramogų arenoje surengtos "Dienos su ledo rituliu" akcentu.

Renginio žiūrovai iš viso šeštadienį galėjo stebėti trejas ledo ritulio rungtynes. Pirmosios savo jėgas ant ledo išbandė Nacionalinėje vaikų (13-14 metų) ledo ritulio lygoje rungtyniaujančios Rokiškio "Pipirini-Spartos" ir Vilniaus "Geležinio vilko" komandos, o po šio mačo vyko Ledo ritulio lygos rungtynės tarp Vilniaus "Hockey Punks" ir Panevėžio "Olimpo" ekipų.