Klaipėdoje dvi dienas virė sunkiaatlečių aistros - centrinio stadiono sporto salėje vyko trejos varžybos, kuriose varžėsi 8 šalių: Baltarusijos, Rusijos, Slovakijos, Lenkijos, Suomijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos štangistai.

Varžybų šeimininkų nuotaikas praskaidrino klaipėdietis Aurimas Didžbalis, kuris pagerino net tris šalies rekordus. 18-metis vaikinas Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) pirmosios lygos čempionate išrovė 165 kg, išstūmė 201 kg ir dvikovėje surinkęs 366 kg tapo čempionu. Jo užfiksuoti rezultatai - nauji Lietuvos rekordai.

Vicečempionu tapo šilutiškis Donatas Anuškevičius, trečioje vietoje - taip pat šilutiškis Mantas Jurgšat, ketvirtas – Mihails Semionovs (Latvija), penktas - Leho Pent (Estija), šeštas – Romas Pangonis (Klaipėda), septintas - Marius Mickevičius (Šilutė), aštuntas – Justinas Juras (Telšiai), devintas – Vincas Šlevinskis (Klaipėda), dešimtas – Vitalij Kovtuns (Latvija).

Klaipėdoje nesivaržė pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių žaidynių prizininkas latvis Viktoras Ščerbatikas, daugkartinis Europos prizininkas ir pasaulio atskirų rungčių prizininkas Ramūnas Vyšniauskas, pasaulio jaunimo prizininkas ir Europos jaunių čempionas Egidijus Remėza (šiemet planetos čempionate iškovojo 11-ąją vietą). Jie teisėjavo l