„Lietuvos rytas“ įspūdingai nušlavė „Šiaulių“ ekipą

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai Šiaulių arenoje sužaidė dar vienas priešsezonines rungtynes. Šįkart vilniečių varžovais buvo vietos „Šiaulių“ ekipa, švenčianti 15 metų jubiliejų. Rungtynes nesunkiai, rezultatu 111:76, laimėjo „Lietuvos ryto“ komanda.

Šiame mače Lietuvos čempionams jau vadovavo iš Europos čempionato Lenkijoje grįžęs vyriausiasis ekipos treneris Rimas Kurtinaitis, o ekipos marškinėlius jau vilkėjo ir Artūras Jomantas.

Pačioje rungtynių pradžioje nežymiai į priekį šovė vilniečiai – 5:2, o pirmąjam kėliniui įsibėgėjus jų persvara dar labiau padidėjo – 11:6. Vaizdais aikštėje ir toliau nesikeitė. „Lietuvos rytas“ užtikrintai laimėjo pirmąjį ketvirtį 24:13.

Antrajame kėlinyje vilniečiai ir toliau neprisileido šeimininkų artyn – 35:22. Dar neįpusėjus rungtynėms ties pavojinga riba atsidūrė trys Lietuvos čempionų aukštaūgiai: Aronas Baynesas, Milko Bjelica ir Dejanas Brovonjakas jau susirinko po tris pražangas. Tuo pasinaudoję „Šiauliai“ sugebėjo sušvelninti deficitą. Komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 48:41.

Pailsėję vilniečiai trečiajame ketvirtyje ir vėl surengė spurtą bei atitrūko nuo šeimininkų. Jam įpusėjus „Lietuvos rytas“ pirmavo 63:47. Likusią kėlinio dalį vaizdais aikštėje nesikeitė. Po trijų ketvirčių šalies čempionų pranašumas jau buvo triuškinantis – 77:54.

„Lietuvos ryto“ krepšininkai nesiruošė gailėtis jubiliejų švenčiančių varžovų ir paskutiniajame kėlinyje. Iki rungtynių pabaigos likus šešioms minutėms vilniečiai priekyje jau buvo trisdešimties taškų persvara – 86:56. Toliau pranašumas augo kaip ant mielių, o nuaidėjus finalinei sirenai švieslentėje degė skaičiai 111:76.

„Lietuvos rytas“: M. Bjelica 16 (6/10 dvit.), D. Borovnjakas 15 (7/9 dvit.), A. Baynesas 13, M. Gecevičius 12, A. Jomantas 11, J. Sinica 9, D.Zavackas 8 (0/6 trit.), S. Babrauskas (1/7 trit.), E. Dainys ir L. Brazdauskis po 7, S. Buterlevičius 6.

„Šiauliai“: D. Low 14 (2/5 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud., 4 rez. perd.), M. Kuzminskas ir V. Šarakauskas po 13, B. Brownas 12, D. Gailius 9 (5 klaidos), M. Kingsley 5, V. Volkus ir L. Samėnas po 4, A. Šikšnius 2.