Penktadienį Lietuvos olimpinė (iki 21 metų rinktinė) net 89 minutes pirmavo prieš Škotiją varžovų aikštėje Europos jaunimo futbolo čempionato V atrankos grupės rungtynėse, tačiau pralaimėjo 2:3 (0:1) ir nepateko į atkrintamąsias varžybas.

Po Mariaus Stankevičiaus (5 min.) ir Aurimo Kučio (71 min. 11 m.b.) įvarčių Lietuvos jaunieji futbolininkai pirmavo 2:0, tačiau 79 min. Stevenas Hammellis sušvelnino skirtumą 1:2, o Stephenas Hugesas 89 min. išlygino rezultatą, o antrąją teisėjo kompensuoto laiko minutę įmušė pergalingą įvartį.

Pralaimėjusi rungtynes Lietuvos rinktinė su 9 taškais užėmė trečiąją vietą grupėje, o ketvirtąją pergalę iškovojusi Škotijos vienuolikė su 13 taškų tapo grupės nugalėtoja.

Škotijos rinktinė, kaip ir antrąją vietą V grupėje užėmusi Vokietijos (13 tšk.) ekipa, pateko į atkrintamąsias Europos pirmenybių varžybas.

Penktadienį Vokietijos futbolininkai namie 1:0 (0:0) įveikė grupės autsaiderę Islandiją ir užėmusi antrąją vietą į atkrintamąsias varžybas pateko, kaip geriausia iš dešimties antrąsias vietas užėmusių komandų.

Penktadienio rungtynių statistika:

Škotija - Lietuva 3:2 (0:1), 6 000 žiūrovų.Vokietija - Islandija 1:0 (0:0), 6 100.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Škotija 6 4 1 1 10:6 132. Vokietija 6 4 1 1 11:5 133. Lietuva 6 3 0 3 10:10 94. Islandija 6 0 0 6 2:12 0