Eurolygos Top-16 etapo rungtynėse Maskvos CSKA komanda, kurioje žaidžia Ramūnas Šiškauskas be didesnio vargo rezultatu 87:61(21:13, 21:17, 23:19, 22:12) sutriuškino Zagrebo „Cibona“ ekipą.

Susitikimo pirmosiomis minutėmis R.Šiškauskas pelnė 4 taškus ir išvedė CSKA klubą į priekį (4:0). Netrukus Terence'as Morrisas pelnė 5 taškus iš eilės ir Rusijos ekipos persvarą padidino iki 7 taškų (9:2). Vėliau „Cibona“ komanda atsigavo, tačiau pirmąjį kėlinuką vis tiek pralaimėjo 8 taškų skirtumu (13:21).

Antrojo ketvirčio pradžioje CSKA ekipa įgijo dviženklį pranašumą (24:13). Po kelių minučių rusai visiškai perėmė iniciatyvą ir po spurto 10:0 savo persvarą padidino iki 20 taškų (39:19). Į tai „Cibona“ klubas atsakė mini spurtu 11:3 ir prieš ilgąją pertrauką kiek pagerino savo padėtį.

Nors trečiojo kėlinuko pradžioje „Cibona“ buvo sumažinusi varžovų persvarą iki vienženklės, kroatų jėgos baigė išsekti, o tuo pasinaudoję CSKA ekipos žaidėjai vėliau ėmė tolti. Puikia dėl kamuolių kovoję Maskvos klubo krepšininkai ketvirtajame kėlinuke visiškai užspaudė Zagrebo komandą ir iki mačo pabaigos sugebėjo susikrauti didžiulį pranašumą.

R.Šiškauskas iš viso aikštelėje praleido 30 minučių ir per šį laiką pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo. Lietuvis surinko 18 naudingumo balų ir buvo naudingiausias visų rungtynių žaidėjas.

CSKA: T.Langdonas 18, N.Zizis ir R.Šiškauskas - po 14, V.Chriapa (6 atk. kam.) ir T.Morrisas - po 9.

„Cibona“: A.Andersonas 15, N.Prkačinas 10, V.Vukusičius ir L.Andričius - po 8.