Pirmą kartą surengtame Vieningos lygos „Promo“ taurės turnyre Kauno „Žalgiris“ užėmė penktąją vietą. Paskutinėse rungtynėse kauniečiai 82:78 (21:18, 27:14, 13:12, 21:34) įveikė Rimo Girskio treniruojamą Mariupolio „Azovmash“ ekipą, kurioje rungtyniauja du krepšininkai iš Lietuvos.

Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo ekipa iš Ukrainos, įpusėjus ketvirčiui kauniečiai perėmė iniciatyvą ir po Eurelijaus Žukausko baudos metimo bei Jono Mačiulio tritaškio įgijo penkių taškų persvarą - 21:16. Ketvirčio pabaigoje du baudos metimus pataikė Rolandas Jarutis, tačiau po pirmojo ketvirčio „Žalgiris“ priekyje - 21:18.

Antrąjį ketvirtį kauniečiai pradėjo keturiais Tado Klimavičiaus taškais, bei Manto Kalniečio tolimu metimu ir padidino pranašumą iki devynių taškų - 32:23. Negana to, penkis taškus iš eilės pridėjo Dainius Šalenga, dvitaškį pataikė E.Žukauskas, o „Žalgiris“ įpusėjus kėliniui pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 39:25. Paskutinę ketvirčio sekundę D.Šalenga dar kartą pataikė iš toli ir įpusėjus mačui „Žalgiris“ jau turi šešiolikos taškų persvarą - 48:32.

Po didžiosios pertraukos „Žalgiris“ dar labiau padidino savo pranašumą (53:34), tačiau antroje ketvirčio pusėje kauniečių puolimas ėmė strigti. laimėję atkarpą 5:0, „Azovmash“ krepšininkai šiek tiek priartėjo - 57:44. Paskutinę minutę T.Klimavičius po gražaus Šarūno Vasiliausko perdavimo baigė greitą žalgiriečių ataką ir po trijų kėlinių Lietuvos čempionai priekyje - 61:44.

Paskutinį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo turėdamas solidžią persvarą, tačiau pasinaudoję kauniečių atsipalaidavimu „Azovmash“ krepšininkai pradėjo sparčiai mažinti skirtumą. Iki susitikimo pabaigos likus pusei minutės Khalidas El-Aminas sumažino kauniečių persvarą iki trijų taškų (76:73), o likus žaisti 5 sekundes po S.Serapino tolimo metimo komandas teskyrė du taškai - 80:78. Visgi J.Mačiulis nuo baudų metimo linijos pataikė abu kartus, o „Azovmash“ rezultatyvios atakos surengti nebespėjo - finalinė rungtynių sirena paskelbė sunkią kauničių pergalę 82:78.

„Žalgiris“: J.Mačiulis (dvitaškiai 4/4, tritaškiai 3/4, baudos 3/4) ir Dainius Šalenga (dvitaškiai 7/9, tritaškiai 2/3) - po 20, Paulius Jankūnas 15 (15 atk. kam., 7 išprov. praž.), E.Žukauskas 9 (10 atk. kam.), M.Kalnietis (5 rez, perd.) ir T.Klimavičius - po 8, A.Milaknis 2.