Naudingiausiu ketvirtosios savaitės ULEB Eurolygos žaidėju tapo 24 metų 203 cm ūgio Milano „Armani Jeans“ ekipos puolėjas Michaelis Hallas, kuris rungtynėse prieš Madrido „Real“ klubą surinko 28 naudingumo balus.

Amerikietis per 38 žaidimo minutes pelnė 21 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 3/6, baudos 6/6) tašką, atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats du sykius pažeidė taisykles.

Nepaisant sėkmingo M. Hallo pasirodymo, „Armani Jeans“ svečiuose patyrė apmaudžią nesėkmę rezultatu 69:70.

Antroji vieta atiteko praėjusios savaitės laureatui Igoriui Rakocevičiui, kuris šią savaitę surinko 27 naudingumo balus.

Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipos gynėjas per 26 minutes į Romos „Lottomatica“ krepšį įmetė 23 (dvitaškiai 6/7, tritaškiai 1/2, baudos 8/8) taškus, atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir sykį prasižengė.

Vitorijos klubas namuose, kiek netikėtai, 90:93 turėjo pripažinti italų ekipos pranašumą.

Trečiąją-ketvirtąją vietas pasidalijo Romos „Lottomatica“ komandos slovėnas Sani Bečirovičius bei Badalonos „DKV Joventut“ ekipos žaidėjas Luka Bogdanovičius. Abi šie krepšininkai surinko po 26 naudingumo balus.

Penktoje pozicijoje su 25 naudingumo balais liko Maskvos CSKA komandoje rungtyniaujantis kroatas Zoranas Planiničius.