luka bogdanovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „luka bogdanovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „luka bogdanovičius“.

„Tau Ceramica“ nušlavė S. Jasaičio klubą

Triuškinančią nesėkmę Ispanijos krepšinio čempionate patyrė Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kuri svečiuose net 65:99 (10:18, 17:31, 16:28, 22:22) pralaimėjo turnyro lyderiui Vitorijos „Tau Ceramica“ klubui. 22 minutes aikštelėje praleidęs S.Jasaitis surinko 2 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 0/1) taškus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą ir 2 sykius pažeidė taisykles. 16 taškų svečiams surinko Luka Bogdanovičius, 12 - Pau Ribas, 11 - Eduardo Hernandesas-Sonseca.
2009-03-21

S. Jasaičio ekipa pranoko R. Seibučio klubą

Dviejų „lietuviškų“ komandų dvikovą Ispanijos krepšinio pirmenybėse šeštadienį laimėjo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kuri svečiuose 116:100 (25:16, 40:26, 16:34, 35:24) įveikė Renaldo Seibučio „Bilbao basket“ klubą. Daugiau nei 23 minutes aikštelėje praleidęs S.Jasaitis pelnė 11 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 2/2, baudos ½) taškų, atkovojo 5 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats kartą pažeidė taisykles.
2008-11-23

Tarp Eurolygos savaitės naudingiausiųjų - nė vieno „Žalgirio“ žaidėjo

Naudingiausiu ketvirtosios savaitės ULEB Eurolygos žaidėju tapo 24 metų 203 cm ūgio Milano „Armani Jeans“ ekipos puolėjas Michaelis Hallas, kuris rungtynėse prieš Madrido „Real“ klubą surinko 28 naudingumo balus. Amerikietis per 38 žaidimo minutes pelnė 21 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 3/6, baudos 6/6) tašką, atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats du sykius pažeidė taisykles.
2008-11-14

„Lietuvos rytui“ tapti vienvaldžiu grupės lyderiu nepavyko

Antrąją pergalę ULEB Eurolygos krepšinio turnyro aštuonių komandų B grupėje iškovojo Simono Serapino Salonikų "Aris TT Bank" (Graikija) klubas, ketvirtadienį svečiuose 69:66 (18:19, 21:8, 13:22, 17:17) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) ekipą.Vos pusketvirtos minutės aikštelėje praleidęs lietuvis prametė tritaškį ir prasižengė du kartus.Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Reyshawnas Terry (16 tšk.), Bracey Wrightas (15 tšk.) ir Hanno Mottola (11 tšk.
2007-11-02

„Žalgiris“ turnyrą Prancūzijoje baigė pralaimėjimu

Antruoju pralaimėjimu keturių vyrų krepšinio komandų turnyrą Prancūzijoje baigė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Kauno "Žalgiris", sekmadienį 66:90 (10:22, 18:21, 20:19, 18:28) nusileidęs varžybų nugalėtojui Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) klubui.17 taškų svečiams pelnė Marcusas Brownas, 15 - Goranas Jurakas, 13 - Mantas Kalnietis, 9 - Vaidotas Pečiukas, 6 - DeJuanas Collinsas.Nugalėtojų komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Philipas Ricci (16 tšk.), Luka Bogdanovičius (13 tšk.