Dviejų „lietuviškų“ komandų dvikovą Ispanijos krepšinio pirmenybėse šeštadienį laimėjo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kuri svečiuose 116:100 (25:16, 40:26, 16:34, 35:24) įveikė Renaldo Seibučio „Bilbao basket“ klubą.

Daugiau nei 23 minutes aikštelėje praleidęs S.Jasaitis pelnė 11 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 2/2, baudos ½) taškų, atkovojo 5 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats kartą pažeidė taisykles.

15 su puse minutės aikštelėje praleidęs R.Seibutis aikštės šeimininkams surinko 10 (dvitaškiai ½, tritaškiai 0/2, baudos 8/10) taškų, atkovojo kamuolį, suklydo 3 kartus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir aikštelę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Bracey Wrightas, 21 - Luka Bogdanovičius, 15 - Pau Ribas, 14 - Henkas Norelas.

„Bilbao basket“ ekipoje išsiskyrė Luke‘as Reckeris (24 tšk.), Salva Guardia (14 tšk.), Paco Vazquezas (13 tšk.) bei Javieras Salgado (11 tšk.).

8 pergales po devynių susitikimų turinti „Tau Ceramica“ pirmauja čempionate, o „Bilbao basket“ (4 pergalės ir 5 pralaimėjimai) užima aštuntąją vietą.