henkas norelas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „henkas norelas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „henkas norelas“.

S. Jasaičio ekipa pranoko R. Seibučio klubą

Dviejų „lietuviškų“ komandų dvikovą Ispanijos krepšinio pirmenybėse šeštadienį laimėjo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kuri svečiuose 116:100 (25:16, 40:26, 16:34, 35:24) įveikė Renaldo Seibučio „Bilbao basket“ klubą. Daugiau nei 23 minutes aikštelėje praleidęs S.Jasaitis pelnė 11 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 2/2, baudos ½) taškų, atkovojo 5 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats kartą pažeidė taisykles.
2008-11-23

14-a S. Jasaičio taškų neišgelbėjo „Joventut“ klubo nuo nesėkmės

Į Ispanijos supertaurės finalą kiek netikėtai pateko Saragosos „Cai“ klubas, kuris antrosiose pusfinalio rungtynėse 96:81(27:33, 23:11, 24:17, 22:20) įveikė Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipą. Pernai dar antrajame Ispanijos krepšinio divizione žaidusi Saragosos ekipa varžovus vijosi tik pirmajame kėlinyje.
2008-09-27

Draugiškame mače - S. Jasaičio klubo „DKV Joventut“ pergalė

Naujam sezonui besirengiantis Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ klubas pergalingai pradėjo pasirengimą naujam sezonui. ULEB Taurės laimėtojai sekmadienį 78:75 (18:17, 23:11, 27:16, 9:31) įveikė Manresos „Ricoh“ komandą. Pekino olimpinėse žaidynėse Lietuvos rinktinei atstovavęs S.Jasaitis šiame mače dar nežaidė. Nugalėtojams po 15 taškų pelnė Pau Ribas bei Christianas Eyenga, po 12 - Eduardo Hernandezas-Sonseca ir Demondas Malletas, 9 - Henkas Norelas.