Į Ispanijos supertaurės finalą kiek netikėtai pateko Saragosos „Cai“ klubas, kuris antrosiose pusfinalio rungtynėse 96:81(27:33, 23:11, 24:17, 22:20) įveikė Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipą.

Pernai dar antrajame Ispanijos krepšinio divizione žaidusi Saragosos ekipa varžovus vijosi tik pirmajame kėlinyje. Antrąjį ketvirtį tolimų metimų salve pradėjęs „Cai“ klubas laimėjo dešimties minučių atkarpą 23:11 ir įpusėjus mačui jau pirmavo 50:44.

Antroje susitikimo pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė. Nepaisant visų Badalonos krepšininkų pastangų, fantastiškai iš toli atakavę Saragosos klubo krepšininkai išlaikė saugią persvarą, kuri likus dviem minutėms pasiekė aštuoniolikos taškų ribą - 92:74.

25 minutes aikštėje praleidęs S.Jasaitis „DKV Joventut“ komandai pelnė 14 (4/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių) taškų ir atkovojo 2 kamuolius.

18 taškų Badalonos komandai surinko Demondas Malletas, 12 - Bracey Wrightas, 11 - Henkas Norelas.

Nugalėtojams Paolo Quinteros pelnė 21 (5/10 tritaškių), Taureanas Greenas - 17, Rubenas Garcesas - 13, Larry Lewis ir Roberto Guerra - po 10 taškų.

Turnyro finale Saragosos „CAI“ susitiks su Vitorijos „Tau Ceramica“ klubu, kuris kitame pusfinalio mače 73:70 palaužė „Barcelona“ komandą.