Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „demondas malletas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „demondas malletas“.

„Tau Ceramicą“ gali papildyti net keturi lietuviai

Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa šios vasaros žaidėjų turguje žada darbuotis iš peties. Klubo vadovų sudarytame išplėstiniame žaidėjų, kuriuos ateinantį sezoną norėtų matyti vilkint „Tau Ceramica“ marškinėlius, sąraše galime išvysti ir keturis lietuvius: Rimantą Kaukėną, Kšyštofą Lavrinovičių (abu Sienos „Montepaschi“), Šarūną Jasikevičių (Atėnų „Panathinaikos“) ir Arvydą Macijauską. Tarp kandidatų taip pat atsidūrė ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ lyderis Chuckas Eidsonas.
2009-04-14

S. Jasaičio šou neišgelbėjo „DKV Joventuto“

Ispanijos krepšinio čempionato (ACB) rungtynėse Badalonos „DKV Joventut“ (17 pergalių ir 8 pralaimėjimai) ekipa su Simu Jasaičiu namuose 81:89 (20:22, 15:8, 27:29, 19:30) nusileido Sevilijos „Cajasol“ (6 ir 18) klubui. S.Jasaitis per 27 žaidimo minutes pelnė 25 taškus (3/4 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius ir buvo rezultatyviausias savo komandos gretose. Lietuviui neblogai talkino 13 taškų įmetęs Ricky Rubio.
2009-03-16

S. Jasaičio klubas patiesė D. Slaninos ekipą

Septintąją pergalę iš eilės Ispanijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ (12 pergalių ir 4 pralaimėjimai) ekipa, kuri namuose 86:70 (25:22, 16:16, 27:16, 18:16) įveikė Donato Slaninos „CB Murcia“ (4 pergalės ir 12 pralaimėjimų) klubą. 18 minučių aikštelėje praleidęs S.Jasaitis nugalėtojams pelnė 12 (tritaškiai 4/7) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį bei kartą prasižengė.
2009-01-12

S. Jasaičio klubas palaužė „Lottomaticą“

Labai svarbią pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo Simo Jasaičio Badalonos „BKV Joventut“ (Ispanija) ekipa, kuri namuose po atkaklios ir permainingos kovos 97:93 (26:24, 22:24, 28:21, 21:24) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Romos „Lottomatica“ (Italija) ekipą. Po lygios pirmosios susitikimo pusės aikštės šeimininkai spurtavo trečiojo kėlinio viduryje.
2008-12-12

Ispanijoje - kuklus S. Jasaičio pasirodymas ir „DKV Joventut“ ekipos nesėkmė

Ketvirtąją nesėkmę devintose Ispanijos krepšinio lygos rungtynėse patyrė Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kuri namuose 83:97 (24:27, 22:25, 18:24, 19:21) nusileido čempionato lydere tapusiai Vitorijos „Tau Ceramica“ (7 pergalės ir 1 pralaimėjimas) komandai. 27-ias su puse minutės aikštelėje praleidęs S.Jasaitis pelnė 3 (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 1/4) taškus, atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir pats 2 sykius pažeidė taisykles.
2008-11-21

Prie „DKV Joventut“ pergalės S. Jasaitis prisidėjo 14 taškų

ACB lygos rungtynėse Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kurioje rungtyniauja Simas Jasaitis, namuose rezultatu 93:76 (24:28, 21:13, 22:14, 26:21) nugalėjo „CB Granada“ klubą. S.Jasaitis per aikštelėje praleistas 25 minutes pelnė 14 taškų (1/1 dvitaškių, 4/5 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik Demondas Malletas, kuris pelnė 15 taškų. „CB Granada“ klubui Jimmie Hunteris ir Vlado Scepanovičius pelnė taip pat po 15 taškų.
2008-11-03

Įspūdingas S. Jasaičio pasirodymas lėmė „Joventut“ klubo pergalę

Trečiąją pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo ir į penktąją poziciją pakilo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kurioje rungtyniauja Simas Jasaitis. Lietuvio klubas sekmadienį penktojo tiro rungtynėse namuose 83:74 (33:21, 31:17, 8:15, 11:21) nugalėjo Manresos „Ricoh“ klubą.
2008-10-19

Prie „DKV Joventut“ pergalės S. Jasaitis prisidėjo 8-iais taškais

Antrąją pergalę trečiose Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kuri sekmadienį svečiuose 75:73 (14:26, 22:18, 17:18, 22:11) palaužė Menorkos „ViveMenorca“ komandą. Lietuvis per 29 minutes surinko 8 (dvitaškiai 1/2. tritaškiai 2/5) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir aikštelę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.
2008-10-12

S. Jasaičio ekipa šventė pirmą pergalę

Pirmąją pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo Simo Jasaičio Badalonos „DKV Joventut“ ekipa, kuri namuose 83:81 (17:22, 19:19, 17:17, 30:27) palaužė Madrido „Estudiantes“ krepšininkus. 19 minučių aikštėje praleidęs lietuvis pelnė 3 (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/5) taškus, atkovojo 2 kamuolius, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius bei po kartą prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą.
2008-10-09

S. Jasaičio ekipa nusileido „Barcelonai“

Ispanijos čempionatą Simo Jasaičio Badalonos „Joventut“ ekipa pradėjo nesėkmingai - ji išvykoje 18 taškų skirtumu 77:95 (22:22, 25:23, 28:19, 20:13) nusileido Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkams.