Labai svarbią pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo Simo Jasaičio Badalonos „BKV Joventut“ (Ispanija) ekipa, kuri namuose po atkaklios ir permainingos kovos 97:93 (26:24, 22:24, 28:21, 21:24) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Romos „Lottomatica“ (Italija) ekipą.

Po lygios pirmosios susitikimo pusės aikštės šeimininkai spurtavo trečiojo kėlinio viduryje. Keturis taškus iš eilės pelnė Bracey Wrightas, tolimą metimą pridėjo Demondas Malletas, o „DKV Joventut“ pranašumas šoktelėjo net iki penkiolikos taškų - 71:56.

Svečiai nebuvo linkę nuleisti rankų ir dar trečiojo ketvirčio pabaigoje sugebėjo gerokai priartėti prie varžovų (67:73). Vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui Andre Hutsonas pataikė iš vidutinio nuotolio, Brandonas Jenningsas pridėjo tritaškį ir „Lottomatica“ deficitas teliko trys taškai - 73:76. Visgi ketvirtojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai spurtavo 13:2 ir po D.Malleto baudos metimų bei Ferrano Lavinos tritaškio vėl susigrąžino dviženklį pranašumą - 91:77. Nors aikštės šeimininkai ir vėl buvo išvaistę beveik visą persvarą (95:93), svečiams pakeisti įvykius sau naudinga linkme pritrūko laiko.

14 minučių aikštelėje praleidęs S.Jasaitis nugalėtojams pelnė 4 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 0/3) taškus, išprovokavo varžovo pražangą bei 2 kartus prasižengė.

„DKV Joventut“: B.Wrightas 19 (7 atk. kam.), L.Bogdanovičius 15, E.Hernandezas-Sonseca 14 (dvitaškiai 5/8), D.Malletas 12 (tritaškiai 3/11), J.Jagla ir F.Lavina - po 9.

„Lottomatica“: A.Hutsonas 22 (dvitaškiai 7/9, baudos 8/10, 8 atk. kam., 7 išprov. praž.), S.Bečirovičius 14, B.Jenningsas 12 (dvitaškiai 5/8), I.Jaaberas (7 atk. kam.) ir R.De la Fuente - po 11, P.Brezecas 9.