Antrąją pergalę ULEB Eurolygos krepšinio turnyro aštuonių komandų B grupėje iškovojo Simono Serapino Salonikų "Aris TT Bank" (Graikija) klubas, ketvirtadienį svečiuose 69:66 (18:19, 21:8, 13:22, 17:17) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Le Mano "Sarthe" (Prancūzija) ekipą.

Vos pusketvirtos minutės aikštelėje praleidęs lietuvis prametė tritaškį ir prasižengė du kartus.

Sėkmingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Reyshawnas Terry (16 tšk.), Bracey Wrightas (15 tšk.) ir Hanno Mottola (11 tšk.).

Le Mano ekipoje rezultatyviausiai žaidė Luka Bogdanovičius (18 tšk.), Nicolas Batumas (13 tšk.) ir Samuelis Clancy (12 taškų).

Po šios pergalės "Aris TT Bank" krepšininkai kartu su Vilniaus "Lietuvos rytu", kuris namuose 92:74 nugalėjo Tel Avivo "Maccabi Elite" (Izraelis) penketuką, pirmauja grupėje.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Milano "Armani Jeans" (Italija) 2 0 2 146:163

Ketvirtadienį A ir C grupėse taip pat buvo sužaistos likusios ketverios ULEB Eurolygos krepšinio turnyro antrojo turo rungtynės.

Pirmąją pergalę aštuonių komandų A grupėje iškovojo Simo Jasaičio Vitorijos "TAU Ceramica" (Ispanija) klubas, namuose 98:71 nugalėjęs Bolonijos "Virtus VidiVici" (Italija) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 3 taškus ir perėmė 1 kamuolį. Per 9 minutes S. Jasaitis pataikė tik 1 tritaškį iš 4 ir prametė dvitaškį.

Nepasisekė Arvydo Macijausko Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) komandai, kuri svečiuose 78:87 nusileido autsaidere laikytai Liublijanos "Union Olimpija" (Slovėnija) ekipai.

Krepšininkas iš Lietuvos į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 15 taškų ir perėmė 1 kamuolį. Per 27 minutes A. Macijauskas pataikė vienintelį mestą tritaškį, visus tris dvitaškius bei realizavo 6 baudų metimus iš 8.

Vienvaldžiu A grupės lyderiu po dviejų turų yra abu susitikimus laimėjęs Maskvos CSKA klubas su Ramūnu Šiškausku.

Pirmąją pergalę trečiadienį iškovojęs Kauno "Žalgiris" užima ketvirtą vietą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Sopoto "Prokom Trefl" (Lenkija) 2 0 2 141:170

Antrąją pergalę ketvirtadienį iškovojo ir aštuonių komandų C grupės lyderiu tapo Madrido "Real" (Ispanija) klubas, namuose 89:83 įveikęs Romos "Lottomatica" (Italija) ekipą.

Po dvejas rungtynes šioje grupėje taip pat laimėjo nugalėtojo titulą ginantis Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubas su Šarūnu Jasikevičiumi bei Belgrado "Partizan Igokea" (Serbija) krepšininkai.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse "AXA FC Barcelona" (Ispanija) komanda savo aikštėje 82:67 nugalėjo Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) penketuką ir iškovojo pirmąją pergalę.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Madrido "Real" (Ispanija) 2 2 0 169:155
2. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 2 2 0 152:144
3. Belgrado "Partizan Igokea" (Serbija) 2 2 0 169:165
4. "AXA FC Barcelona" (Ispanija) 2 1 1 160:148
5. Roano "Chorale" (Prancūzija) 2 1 1 151:149
6. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) 2 0 2 122:130
7. Romos "Lottomatica" (Italija) 2 0 2 166:175
8. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) 2 0 2 139:162