Rusijos krepšinio čempionatą pergalingai pradėjo Vido Ginevičiaus Vladivostoko „Spartak-Primorje“ klubas, kuris sekmadienį namuose 72:68 (23:20, 16:16, 18:8, 15:24) palaužė dviejų lietuvių Maskvos „Dinamo“ ekipą.

V.Ginevičius nugalėtojams per 30 minučių pelnė 7 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/4, baudos 2/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir prarado 1 kamuolį, pažeidė taisykles 3 kartus ir išprovokavo 2 varžovų pražangas.

Vladivostoko ekipoje įspūdingai rungtyniavo Maurice'as Bailey, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Dinamo“ ekipoje rungtyniaujantis Robertas Javtokas per 25 su puse minutės surinko 11 (dvitaškiai 5/6, baudos 1/1) taškų, atkovojo 5 kamuolius, blokavo varžovo metimą, perėmė 1 ir prarado 3 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei pats 2 sykius prasižengė.

Vos 3 minutes rungtyniavęs Darjušas Lavrinovičius prametė dvitaškį ir tritaškį bei taškų nepelnė. Visgi puolėjas atkovojo kamuolį ir blokavo varžovo metimą.

Maskvos klubui Travisas Hansenas surinko 24 (dvitaškiai 8/9, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Hollisas Price'as - 9 taškus.