Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykusiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse ketvirtadienį „New Jersey Nets“ komanda po pratęsimo 100:98 (21:24, 22:25, 21:19, 27:23; 9:7) įveikė „Miami Heat“ krepšininkus.

Nugalėtojams Devinas Haris pelnė 21 tašką, Krisas Daglasas-Robertsas surinko 18 taškų, Edis Gilas įmetė 14 taškų, Džošas Būnas pridėjo 10 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

„Heat“ ekipai po 21 tašką pelnė Dveinas Veidas ir Maiklas Byslis, 10 taškų įmetė Šonas Merionas.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 3 min., „Nets“ pirmavo 89:81, tačiau likus 1 min. 35 sek., Majamio klubo žaidėjas Džoelis Entonis išlygino rezultatą. Dž. Būnas vėl išvedė „Nets“ į priekį 91:89, bet Dekvanas Kukas, likus 18 sek., vėl atstatė lygybę ir išplėšė pratęsimą.

Įpusėjus priešpaskutinei pratęsimo minutei, Naujojo Džersio krepšininkai turėjo keturių taškų pranašumą 99:95. „Heat“ žaidėjas Marijus Čalmersas sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, o po M. Byslio vieno taiklaus baudos metimo skirtumas sumažėjo iki minimumo 98:99, tačiau persverti rezultato Majamio komanda taip ir nesugebėjo. „Nets“ pergalę įtvirtino paskutinę mačo sekundę prie baudų metimo linijos stojęs E. Gilas.