Šiandien Lietuvos futbolo „A lygoje“ buvo sužaistas vienintelis 19-ojo turo susitikimas. Jame santykius aiškinosi turnyrinės lentelės kaimynai Vilniaus „Vėtros“ ir Marijampolės „Sūduvos“ klubai. Sėkmė šįsyk šypsojosi sostinės futbolininkams, kurie, net ir žaisdami dešimtyje, iškovojo kiek netikėtą pergalę 2:0 (0:0).

Nors didžiąją rungtynių dalį sąlygas aikštėje diktavo ir Vilniuje it namie jautėsi suvalkiečiai, jiems niekaip nepavyko pralaužti puikiai sustyguotos „Vėtros“ gynybos. Antrajame kėlinyje 56 minutę „Sūduvos“ užduotį dar labiau palengvino tai, kad antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir iš aikštės išprašytas buvo Anatolijus Ostapas.

Vis dėlto vilniečiai, net ir likę mažumoje, nesiruošė kelti baltos vėliavos ir dviem rezultatyviomis atakomis pasiuntė varžovus į nokautą – iš pradžių įvartį 67-ą minutę tiksliu smūgiu pasiekė Gediminas Butrimavičius, o dar po dviejų minučių komandos draugo pavyzdžiu pasekė ir Marekas Andraščikas, galva nuginklavęs svečių vartų sargą Armantą Vitkauską.

Marijampoliečiai tokios įvykio eigos aiškiai nesitikėjo ir anksčiau laiko sudėjo ginklus – finalinis teisėjo švilpukas paskelbė įspūdingą „Vėtros“ ekipos pergalę.

Rungtynių statistika:

Vilniaus „Vėtra“ Marijampolės „Sūduva“ 2:0 (0:0)

Įvarčiai: 67 min. Gediminas Butrimavičius (1:0), 69 min. Marekas Andraščikas (2:0).

Raudona kortelė: 56 min. Anatolijus Ostapas („Vėtra“).