Šeštadienį sužaista vienuolika Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) XXI turo rungtynių, kuriose pergales iškovojo abu klubai su lietuviais.

Į šeštąją vietą 22 komandų turnyre pakilo "Brescia" (37 tšk.) vienuolikė su Mariumi Stankevičiumi, namuose 3:0 (1:0) sutriuškinusi šešioliktojoje pozicijoje esančius "Avellino" (20 tšk.) futbolininkus.
Lietuvis žaidė visą mačą, o įvarčius nugalėtojams pelnė Davide`as Possanzini (8 min.), Fabio Bazzani (80 min.) ir Simone Dallamano (90 min.).

Svečiai mačą baigė nepilnos sudėties - 68-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Mario Antonio Jimenezas Salgado.

Į tryliktąją vietą iš penkioliktosios pakilo Tomo Danilevičiaus "Grosseto" (25 tšk.) komanda, savo aikštėje 3:0 (1:0) įveikusi "Spezia" (18 vieta - 19 tšk.) klubą.

Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė iki 69-os minutės, o įvarčius į svečių vartus įmušė Andrea Lazzari (38 min.), Mattia Graffiedi (50 min.) ir Alessandro Moro (84 min.).

Italijos antrajame futbolo divizione pirmauja po 43 taškus surinkusios "Bologna" ir "Chievo" komandos.