Dar vienu dvigubu dubliu - pelnė 15 taškų bei po krepšiais sugriebė 14 kamuolių - pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas, o lietuvio Klivlendo "Cavaliers" klubas antradienį namuose po pratęsimo 109:104 (26:20, 20:29, 28:23, 18:20, 17:12) nugalėjo Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) Rytų konferencijos Atlanto pogrupio bei absoliučius lyderius Bostono "Celtics" (11 pergalių ir 2 pralaimėjimai) krepšininkus.

Be to, Ž. Ilgauskas atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus, 3 kartus suklydo bei surinko 4 pražangas.

Per 44 su puse žaidimo minutes lietuvis pataikė 6 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

Rytų konferencijos čempiono, kuris Centriniame pogrupyje su 9 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais yra antras, gretose sėmingiausiai žaidė LeBronas Jamesas - 38 taškai bei 13 rezultatyvių perdavimų. Per pratęsimą nugalėtojams jis pelnė 11 taškų.

24 taškus į "Celtics" krepšį įmetė Drew Goodenas (13 atkovotų kamuolių), 16 - Aleksandras Pavlovičius, 8 - Danielis Gibsonas.

Vos antrą pralaimėjimą sezone patyrusioje svečių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Ray Allenas (29 tšk.), Kevinas Garnettas (19 tšk.), Paulas Pierce`as (16 tšk.), Kendrickas Perkinsas bei Jamesas Posey (po 11 taškų).