Trečiuoju Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro pusfinalio dalyviu tapo Panevėžio „Ekranas“, prisijungęs prie Kauno FBK „Kaunas“ ir Vilniaus „Vėtros“ klubų.

Trečiadienį ketvirtfinalyje „Ekrano“ futbolininkai namuose tik baudinių serijoje 4:3 įveikė praėjusio sezono taurės savininkę Marijampolės „Sūduvos“ vienuolikę.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Povilo Lukšio (15 min.) įvarčio, o rezultatą antrajame kėlinyje išlygino Giedrius Klevinskas.

Paskutinis LFF taurės turnyro pusfinalio dalyvis paaiškės lapkričio 13 dieną Šiauliuose, kur susiriks vietos „Šiaulių“ ir Klaipėdos „Atlanto“ komandos.

LFF taurės turnyro pusfinalio susitikimai bei finalo rungtynės vyks 2008 metais.