Šeštosiose Estijos krepšinio pirmenybių finalo rungtynes Algirdo Brazio treniruojama Tartu "TU/Rock" komanda su Povilu Butkevičiumi antradienį svečiuose 82:72 (27:17, 18:15, 15:23, 22:17) nugalėjo Talino "Kalev/Cramo" klubą ir, laimėję seriją iki keturių pergalių 4:2, tapo čempionais.

Pirmąjį finalo mačą namuose "TU/Rock" krepšininkai pralaimėjo po pratęsimo 88:93, o antrąjį savo aikštėje bei trečiąjį išvykoje laimėjo vienodu rezultatu 75:74. Ketvirtosiose rungtynėse išvykoje Tartu komanda varžovus nugalėjo 88:68, tačiau penktąjį savo aikštėje pralaimėjo 74:78.

P. Butkevičius antradienį per nepilnas 4 žaidimo minutes (3:59) nepelnė 1 tašką ir atkovojo 1 kamuolį. Lietuvis prametė visus 3 dvitaškius ir realizavo 1 baudos metimą iš 2.

17 taškų nugalėtojams pelnė Tanelis Teinas, 15 - Tarmo Kikerpillas, po 10 - Gertas Kullamae ir Davidas Bailey.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Travisas Reedas (20 tšk.), Kendrickas Johnsonas (12 tšk.) bei Gregoras Arbetas (11 taškų).

Algirdas Brazys tapo trečiuoju treneriu iš Lietuvos, kurio komanda tapo krepšinio čempione Baltijos šalyse: Lietuvos krepšinio lygoje pergalę šventė Rimanto Grigo treniruojamas Kauno "Žalgiris", o Latvijos čempionu tapo Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK klubas.