Pasiruošimą sezonui tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas“ draugiškame susitikime svečiuose 67:70 (9:24, 17:15, 16:17, 25:14) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“.

Sunkiai rungtynes pradėję Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai jau pirmajame ketvirtyje krito į duobę, – pakylėtai žaidę varžovai greitai įgijo dviženklį pranašumą, kuris antrajame kėlinyje pasiekė rekordinę 18 taškų skirtumo ribą – 9:27.

Vis dėlto uostamiesčio krepšininkai deficitą ėmė mažinti, o ketvirtojo kėlinio pradžioje atliktas spurtas 14:2 leido jiems prie varžovų priartėti per vieną metimą – 56:58. Solidžiau dvikovą užbaigusios „Pieno žvaigždės“ galiausiai iškovojo pergalę.

Klaipėdiečiai laimėjo kovą dėl kamuolių 47:37, baudos aikštelės prieigose jie pelnė 18 taškų, kai „Pieno žvaigždės“ – 8, tačiau netikslūs buvo atakuodami krepšį iš kitų distancijų. „Neptūnas“ realizavo vos 27,6 proc. tritaškių bei 45 proc. baudų metimų.

Šiose rungtynėse „Neptūnui“ vis dar padėti negalėjo smulkią traumą besigydantis puolėjas Matas Jogėla.

Rugsėjo 8-ąją dieną klaipėdiečiai susikaus su Panevėžio „Lietkabeliu“, o rugsėjo 11-ąją jų laukia „Šiaulių“ ekipos išbandymas.

„Pieno žvaigždės“: Danielis Amigo 20, Tomas Lekūnas 11, Andreja Milutinovičius 10 (7 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 8 (7 atk. kam.), Branko Mirkovičius (5 rez. perd.) ir Jahennsas Manigat – po 7.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 14, Žygimantas Janavičius 11 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Benas Griciūnas 10 (8 atk. kam.), Evaldas Šaulys 9 (3/12 metimai, 6 atk. kam., 3 rez. perd.).