Savaitgalį Dubingiuose esančiame Šarūno Marčiulionio teniso ir padelio komplekse vyko 2020 metų Lietuvos teniso klubų čempionato Regionų lygos grupių etapas. TenisoNamai.lt ir Lietuvos teniso sąjungos organizuojamose varžybose dalyvavo devynios tenisininkų komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Druskininkų ir Anykščių.

Stipriausios iš jų – Druskininkų „Pietų Lietuvos komanda“, Kauno „Cheatless Tennis Club“, Vilniaus „Atskalūnai“ bei Vilniaus „Tennis & More 1“ – iškovojo teisę varžytis dėl prizinių vietų rugsėjo 26-27 dienomis SEB arenoje vyksiančiame finaliniame renginyje. Likusios ekipos pasirodymą tęs paguodos varžybose.

„Nors savaitgalis žadėjo būti itin lietingas, teniso dievai organizatorių maldas išklausė ir į Dubingių kompleksą atsiuntė tik protarpinį lengvą lietutį, dėl kurio nebuvo sustabdytas nė vienas mačas, – džiaugėsi renginio organizatorių TenisoNamai.lt vadovas Vytautas Bartulis. – Dalyviams įspūdį paliko itin jaukus bei išpuoselėtas Š. Marčiulionio teniso ir padelio kompleksas, kuriame tenisininkai galėjo džiaugtis ne tik ką tik atnaujinta kortų danga, bet ir patogiai sirgti už savo komandas.“

Devynios Lietuvos teniso klubų čempionato Regionų lygos ekipos buvo suskirstytos į tris grupes po tris komandas. Į geriausių ketvertą iškopė visų grupių nugalėtojos bei viena geriausia, užėmusi antrąją vietą.

A grupėje rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė Druskininkų teniso klubo pagrindu suburta „Pietų Lietuvos komanda“ – abu susitikimus druskininkiečiai laimėjo „sausu“ rezultatu 5:0.

B grupės nugalėtojais tapo „Cheatless Tennis Club“, kuriems itin atkakliai priešinosi „Tennis & More“ pirmoji ekipa: pastaruosius kauniečiai įveikė 3:2. Lemiamą tašką klubų akistatoje iškovojo Arvydo Tverijono bei Sonatos Jurkševičienės duetas, kurie 6:3, 6:1 nugalėjo Edviną Dovydaitį bei Sigitą Ligeikienę. Tiesa, būtent Vilniaus ekipa buvo geriausia tarp tų, kurios užėmė antrą poziciją – jie tęs kovą dėl prizinės vietos finaliniame renginyje.

Dramatiškiausiai klostėsi C grupės mačai. Visos trys ekipos pasidalijo po vieną komandinę pergalę, tad pirmą poziciją grupėje lėmė iškovotų pergalių aikštelėje skaičius. Sėkmė nusišypsojo sostinės „Atskalūnams“, kurie kitą Vilniaus ekipą „Tennis Temptation“ įveikė 4:1, o „Anykščių korto TK“ tenisininkams nusileido 2:3.

Finalinis klubų čempionato renginys organizuojamas pagal projektą, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis. TenisoNamai.lt yra didžiausias teniso mėgėjų turnyrų organizatorius Lietuvoje, veikiantis nuo 2009 metų ir vienijantis daugiau nei 3 tūkstančius tenisininkų.