Šeštąjį pralaimėjimą, ir ketvirtąjį iš eilės, FIBA Čempionų lygos D grupėje patyrė Klaipėdos „Neptūnas“ (4/6), kuris namuose rezultatu 80:86 (20:21, 22:26, 22:13, 16:26) nusileido Salonikų PAOK (4/6) klubo krepšininkams.

Pirmoje mačo pusėje vyko gana apylygė kova, pirmavo tai vieni tai kiti, o pirmąjį kėlinį PAOK laimėjo minimaliu rezultatu  – 21:20. Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai nuolat lipo ant kulnų svečiams, metimus pataikė Žygimantas Janavičius ir Gytis Masiulis, tačiau PAOK atsakė taip pat taikliais metimais ir į pertrauką komandos išėjo graikams pirmaujant 47:42.

Po pertraukos trečiojo kėlinio pradžioje vyko vis dar apylygė kova, tačiau kėliniui įpusėjus Deividas Gailius pataikė kelis svarbius metimus ir šeimininkai pirmavo 55:54. Po to „Neptūnas“ kiek užstrigo puolime, tačiau pataikyti nesugebėjo ir PAOK. Kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai dar kiek padidino persvarą ir po trečio kėlinio jau pirmavo – 64:60.

Ketvirtajame kėlinyje  „Neptūnas“ surengė tikrą spurtą, prie kurio ypač prisidėjo D.Gailius ir Tomas Delininkaitis ir įgijo net 11 taškų pranašumą – 75:64. Tačiau vėliau vėl ėmė strigti puolime, o tuo pasinaudoję PAOK krepšininkai netrukus ne tik prisivijo (73:77), bet ir išlygino rezultatą (77:77). Vėliau virė tikras nervų karas, o lemiamu momentu tapo iš pradžių G.Masiulio greitoje atakoje gautas blokas, ko pasekoje kitoje atakoje Bobby Brownas šaltakraujiškai pataikė iš toli ir PAOK išsiveržė į priekį – 84:80. Per likusį laiką šeimininkai dar bandė kažką keisti prasižengdami, tačiau galutinis mačo rezultatas – 86:80 PAOK pergalė.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 16, Tomas Delininkaitis 15, Gytis Masiulis 13 (7 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 11 (1/6 dvitaškiai, 9 rez. perd.), Simas Galdikas 9 (7 atk. kam.).

PAOK: Adamas Smithas 18, Aaronas Bestas 14, Antwaine'as Wigginsas 13 (9 atk. kam.), Bobby Brownas 11 (1/4 tritaškiai).