Fantastiškai žaidęs „Sporto namų“ (6/1) atstovas Darjušas Lavrinovičius surinko 54 naudingumo balus, o jo vedama ekipa GEALAN-Sostinės A lygos septinto turo akistatoje be didesnio vargo rezultatu 82:64 palaužė savo aikštėje žaidusių VGTU (7/1) studentų pasipriešinimą ir iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės.

Turnyro lyderių akistata kėlė nemažą susidomėjimą, tad nieko nuostabaus, jog į VGTU sporto centrą susirinko nemažas žiūrovų būrys. Vis tik, lauktos intrigos jie neišvydo.

Puikiai žaidusio „LavTwins“ dueto vedama svečių komanda dar pirmajame kėlinuke įgijo apčiuopiamą pranašumą (21:14), kurį antrajame ketvirtyje padvigubino ir įpusėjus dvikovai jau triuškino varžovus (39:25).

Po didžiosios pertraukos Gintaro Šerkšno treniruojama studentų komanda atgaivino savo puolimą ir trečiojo kėlinuko viduryje buvo prirėmę varžovus prie sienos (42:46).

Tačiau D.Lavrinovičiaus vedama „Sporto namų“ komanda greitai pakeitė gynybos sistemą, ėmė išnaudoti dviem galvom už aikštės šeimininkų centrus aukštesnius brolius ir po kėlių minučių svečiai vėl mėgavosi dviženkle persvara (63:52).

Lemiamą ketvirtį Rolando Skaisgirio treniruojama „Sporto namų“ komanda pradėjo galingu spurtu 12:4, po kurios susigrąžino triuškinamą persvarą (77:58) ir atsakė į svarbiausius vakaro klausimus.

Nugalėtojų komandą į priekį vedė unikalias rungtynes sužaidęs D.Lavrinovičius, kuris pelnė 25 taškus (8/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 9/11 baudos metimai), atkovojo 17 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo, blokavo 3 varžovų metimus, išprovokavo 10 pražangų, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko net 54 naudingumo balus. Beje, tai – trečias geriausias rezultatas A lygos istorijoje.

Kšištofas per 36 minutes įmetė 23 taškus (5/8 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), sugriebė 9, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 4 sykius pažeidė taisykles, 3 kartus suklydo ir surinko 28 naudingumo balus.