Milano „Inter“ nepasinaudojo Turino „Juventus“ palikta dovanėle ir nepakilo į pirmą Italijos „Serie A“ pirmenybių vietą. Jie sužaidė lygiosiomis rezultatu 2 – 2 su „Parma“.

Namuose žaidę „Inter“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai jau 23-ią minutę Antonio Candreva pabandė savo taiklumą smūgiu iš baudos aikštelės prieigų ir įveikė vartininką – 1 – 0.

Varžovai į tai atsakė dviem taikliais šūviais. 26-ą minutę rezultatą išlygino Yannas Karamoha, o dar po kelių minučių „Parmą“ į priekį išvedė į vartų kampą kamuolį pasiuntęs Gervinho – 2 – 1.

Įsibėgėjus antram kėliniui rezultatą išlygino Romelu Lukaku, kuris išnaudojo komandos draugo perdavimą ir nuginklavo vartininką – 2 – 2.

Per likusį laiką „Inter“ susikūrė dar kelias progas, tačiau įvarčių daugiau nepelnė ir iškovojo tik vieną tašką.