Vaidotas Cucėnas paliko „Vilniaus prekybą“

Vienos didžiausių Lietuvoje verslo grupių „Vilniaus prekyba“ strateginės komunikacijos konsultantu daugiau kaip metus dirbęs Vaidotas Cucėnas pasitraukė iš užimamų pareigų.

Nerijaus Numavičiaus šeimos biuro TALKA LT Komunikacijos vadovas Vaidotas Cucėnas (nuotr. asm. archyvo)

Anksčiau pagrindinio vadinamosios VP grupės akcininko Nerijaus Numavičiaus šeimos biuro „Talka LT” komunikacijai vadovavęs V. Cucėnas „Vilniaus prekyboje“ buvo atsakingas už strateginę komunikaciją ir su akcininkais susijusius klausimus.

„Man tai buvo labai įdomus ir intensyvus laikotarpis. Manau, kad treji metai maksimalaus verslumo sudėtingos rinkos konkurencijos sąlygomis subrandino poreikį žengti naujų iššūkių keliu“, – pranešime sakė V. Cucėnas.

Anot V. Cucėno, jis ketina tęsti veiklą komunikacijos srityje, tačiau konkrečių sprendimų dar nėra priėmęs.

Laikinai „Vilniaus prekybos“ komunikaciją kuruos bendrovės direktoriaus Manto Kuncaičio patarėjas Lukas Radžiūnas.

V. Cucėnas nuo 2017-ųjų birželio dirbo „Talkoje LT“, o nusprendus ją likviduoti prisijungė prie „Vilniaus prekybos“ komandos. Iki tol V. Cucėnas  dirbo banko „Nordea“ komunikacijos vadovu. 

Komunikacijos ir informacijos specialistas taip pat yra dirbęs bendrovėje „Coca-Cola HBC Lietuva“, dienraštyje „Verslo žinios“, konsultavo tarptautines ir lietuviško kapitalo informacinių technologijų (IT) bendroves, asociaciją „Infobalt“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų