Madrido „Real“ futbolininkai vis labiau įsibėgėja ir iškovoję ketvirtą pergalę Ispanijos pirmenybėse pakilo į pirmą turnyro vietą. Šį kartą jie rezultatu 2 – 0 įveikė „Osasuną“.

Šiame susitikime nedalyvavo vienas „Real“ lyderių Garethas Bale‘as, kuris apskritai jam nebuvo registruotas. Klubas nepranešė, ar futbolininkas patyrė traumą, ar tiesiog buvo ilsinamas.

Madrido klubą į priekį vedė du jauni ir talentingi žaidėjai. Vienas iš jų – Viniciusas – 36-ą žaidimo minutę išvedė savo komandą į priekį. Jis tuomet puikiai išnaudojo Toni Krooso perdavimą ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus.

58-ą minutę kamuolį į vartus nukreipė ir „Real“ naujokas Luka Jovičius, visgi po VAR peržiūros šis įvartis nebuvo įskaitytas dėl užfiksuotos nuošalės.

72-ą minutę „Real“ pergalę įtvirtino Rodrygo, kuris įspūdingu smūgiu nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui ir pavertė rezultatą į 2 – 0.

Tai buvo keturioliktas „Real“ iškovotas taškas, kuris jiems leido aplenkti kitą Madrido komandą „Atletico“ ir užimti pirmą vietą turnyro lentelėje.