Vilniaus „Žalgiris“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją Lietuvos A lygoje ir nugalėję „Panevėžį“ rezultatu 5 – 0 laimėjo jau dešimtą kartą iš eilės.

Vilniečiai į priekį išsiveržė 30-ą minutę, kuomet Sauliaus Mikoliūno uždirbtą vienuolikos metrų baudinį realizavo Victoras Perezas.

Antrajame kėlinyje „Žalgirį“ į priekį vedė šios komandos snaiperis Tomislavas Kišas, kuris pelnė du įvarčius. 61-ą minutę jis pasinaudojo grubia varžovų klaida ir antru bandymu nuginklavo vartininką. Po dar septynių minučių puolėjas pelnė dar vieną įvartį puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą – 3 – 0.

Besibaigiant rungtynėms „Žalgiris“ dar porą kartų privertė „Panevėžio“ vartininką traukti kamuolį iš tinklo.

84-ą minutę Klemenas Bolha atmetė kamuolį Liviu Antaliui, kuris iš už baudos aikštelės prieigų smūgiavo nepriekaištingai. Po trijų minučių dar viena greita žalgiriečių ataka baigėsi įvarčiu. Šįkart puikiu smūgiu pasižymėjo Matas Vareika.