Pergalę Pasaulio taurės turnyre iškovojo Naujosios Zelandijos rinktinė, kuri 93:83 (31:26, 22:18, 13:21, 27:18) įveikė Juodkalnijos komandą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Corey Websteris, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo šešis kamuolius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Zelandai paskutiniojo kėlinio pradžioje turėjo vieno taško deficitą, bet vėliau spurtavo ir atitrūko 75:67. Per likusias šešias minutes Juodkalnija intrigos nesukūrė.

Trečiajame kėlinyje Naujoji Zelandija vienu metu pirmavo 13 taškų.

Ketvirtadienį Naujoji Zelandija susitiks su Graikija, o Juodkalnijos rinktinė žais su Brazilija.

Juodkalnija: Nikola Ivanovičius 18 (7 rez. perd.), Nikola Vučevičius 15, Bojanas Dubljevičius ir Petaras Popovičius po 13.

Naujoji Zelandija: Corey Websteris 25, Isaacas Fotu 20, Tai Websteris 11, Robas Loe ir Shea Ili po 10.