UEFA Supertaurės rungtynėse buvo anuliuoti du Londono „Chelsea“ įvarčiai į „Liverpool“ vartus ir galiausiai viskas sprendėsi baudinių serijoje.

Pagrindinis mačo laikas baigėsi 1:1, per pratęsimą abi ekipos dar po kartą pasižymėjo, mušant baudinius sėkmė lydėjo praėjusio sezono Čempionų lygos nugalėtojus „Liverpool“ – 5:4.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai UEFA Supertaurę iškovojo po 14 metų pertraukos.

„Liverpool“ atsiliko, kai 36 min. „Chelsea“ ekipai įvartį pelnė Olivier Giroud. 48 min. Sadio Mane pataisė ekipos draugo smūgį ir išlygino rezultatą.

Ekipos per pagrindinį laiką daugiau nepasižymėjo, nors progų ir turėjo.

Vos prasidėjus pratęsimui, 95 min. S. Mane pelnė antrą įvartį ir išvedė „Liverpool“ į priekį 2:1. Tačiau jau 101 min. į J. Kloppo auklėtinių vartus buvo paskirtas 11 m baudinys, kurį realizavęs Jorginho lygino rezultatą.

Beje, 39 ir 83 min. „Chelsea“ mušė įvarčius, bet abu kartus teisėjai juos anuliavo, užfiksuodami nuošales.