Miuncheno „Bayern“ futbolininkai gerokai pasikėlė savo nuotaiką prieš naująjį sezoną ir be jokio gailesčio sutraiškė „Rottach-Egern“ ekipą rezultatu 23:0.

Lengvai varžovus įveikę bavarai vien pirmajame kėlinyje pelnė 10 įvarčių. Po tris kartus per pirmąsias 45 minutes pasižymėjo Robertas Lewandowskis ir Corentinas Tolisso, du įvarčius pridėjo ir jaunasis portugalas Renato Sanchesas.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ nė kiek neatleido vadelių ir pasižymėjo dar 13 kartų. Po tris kartus pasižymėjo tiek Thomas Mulleris, tiek Leonas Goretzka, įvarčius mušė ir jaunesni futbolininkai.

„Bayern“ ekipai naujasis sezonas prasidės pirmadienį Vokietijos taurėje, o rugpjūčio 16 dieną jie startuos ir Vokietijos „Bundesligoje“.