• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Zuokas: žmonės balsuojantys už Šimonytę turbūt serga Stokholmo sindromu

Nors partijos „Laisvė ir teisingumas“ pirmininkas Artūras Zuokas prezidento rinkimuose palaiko Igną Vėgėlę, tačiau, anot jo, Gitanas Nausėda taip pat nebūtų „blogiausias variantas“ šalies vadovo poste. Tuo metu palaikantiems premjerę Ingridą Šimonytę buvęs Vilniaus meras „diagnozavo“ Stokholmo sindromą.

Nors partijos „Laisvė ir teisingumas“ pirmininkas Artūras Zuokas prezidento rinkimuose palaiko Igną Vėgėlę, tačiau, anot jo, Gitanas Nausėda taip pat nebūtų „blogiausias variantas“ šalies vadovo poste. Tuo metu palaikantiems premjerę Ingridą Šimonytę buvęs Vilniaus meras „diagnozavo“ Stokholmo sindromą.

REKLAMA

„Manau, kad kaip ir prognozavome vyks labai artima, rimta kova tarp Igno Vėgėlės ir Ingridos Šimonytės. Nemanau, kad bus blogiausias variantas, jeigu Gitanas Nausėda bus išrinktas Lietuvos prezidentu antrai kadencijai. Visgi mes norėjome kažkokių pokyčių ar naujovių, o tai galėjo generuoti tik žmogus, kuris nėra tame statuse. Man visada imponavo I. Vėgėlės drąsa, teisinės žinios, jis turi ir ekonomisto diplomą, tai Lietuvai būtų privalumas“, – atvykęs į I. Vėgėlės rinkiminį štabą žurnalistams kalbėjo A. Zuokas.

„Manau, kad antro turo prireiks, neabejotina, kad dėl antros vietos vyks įnirtinga kova. Man labai keista, kad žmonės balsuoja už Ingridą Šimonytę, laikau, jog tokie žmonės serga Stokholmo sindromu, turi priklausomybę nuo tų, kuris juos skriaudžia. Bet kaip matau, tokių žmonių Lietuvoje nemažai“, – tikino jis.

REKLAMA
REKLAMA

ELTA primena, kad sekmadienį vyko prezidento rinkimai ir referendumas dėl pilietybės išsaugojimo. Atiduoti savo balsą šalies vadovo rinkimuose prie balsadėžių atėjo 59,37 proc. piliečių.

REKLAMA

Igną Vėgėlę aplankęs Ramūnas Karbauskis: susivieniję tų pačių pažiūrų žmonės pasiekia daugiau

Kandidatą į prezidentus advokatą Igną Vėgėlę aplankęs jį remiančios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad susivieniję tų pačių pažiūrų žmonės pasiekia daugiau.

„Man atrodo, vienyti jėgas rinkimuose bet kuriuose rinkimuose yra naudinga. Tai ir dabar mes padarėme atsisakydami savo kandidato, kad apvienytume jėgas“, – sekmadienį žurnalistams Vilniuje sakė R. Karbauskis.

REKLAMA
REKLAMA

„Bet kokiu atveju tų pačių pažiūrų, vertybių žmonės susivieniję pasiekia daugiau“, – pridūrė jis.

Anksčiau LVŽS kėlė parlamentaro Aurelijaus Verygos kandidatūrą į prezidento rinkimus, tačiau ją kovo pabaigoje atšaukė ir pareiškė palaikymą I. Vėgėlei.

LVŽS pirmininkas sakė manantis, kad į antrąjį prezidento rinkimų turą išeis dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda ir I. Vėgėlė.

„Jeigu į antrą turą pateks Ingrida Šimonytė, tai antro turo praktiškai baigtis aiški. Kitas argumentas – mūsų vertybiniai sutapimai su I. Vėgėle. Mes, aišku, turime panašumų ir su G. Nausėda, bet Nausėdos paskutinio mėnesio sprendimai mus labai stebino – paskyrimas Lauryno Kasčiūno, gynimas ambasadorių, po to atsisakymas juos ginti“, – kalbėjo R. Karbauskis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jis taip pat sakė besidžiaugiantis aktyvumu šiuose rinkimuose.

Pirminiais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, prezidento rinkimuose iš viso balsavo 59,37 proc. rinkėjų. Tai – didžiausias rinkėjų aktyvumas nuo 1997-ųjų prezidento rinkimų.

Paklaustas apie galimą politinę LVŽS ir I. Vėgėlės bendrą ateitį, R. Karbauskis į klausimą neatsakė.

„Reikia jo klausti. Mes matome, kad artėja Seimo rinkimai ir jie bus Lietuvai labai svarbūs“, – teigė jis.

REKLAMA

Su prezidento rinkimais Lietuvoje vyko ir privalomasis referendumas dėl dvigubos pilietybės išplėtimo.

„Labai gaila, kad tikriausiai mes nematysime teigiamo sprendimo dėl referendumo, nes pastangų man atrodo buvo žymiai per mažai, lyginant su 2019 metų mūsų ruoštu referendumu“, – sakė R. Karbauskis.

Šimonytei "plevat" ant žmonių apskritai. Ir labai graudu ir juokinga, kai užguitos moterėlės balsuoja už Šimonytę neva kad moterims sunku, moteris reikia palaikyti. Tai žinokite, kad Šimonytė kaip tas Eurovizijos nugalėtojas nepriskiria savęs nei vienai lyčiai, ir čiaudėjo ji ant tos jūsų moteriškos paramos!
teisingai Zuokas sako
Zuokai tu teisus ,tie kurie balsuoja už simonyte tai žmones jau turintis psichiniu problemu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų