Gairės

artūras zuokas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras zuokas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras zuokas“.

Kritika Vilniuje statomam nacionaliniam stadionui: „Padarė kosminį laivą“

Nacionalinio stadiono kompleksas Vilniuje gali kainuoti net apie 400 milijonų eurų – perspėja sostinės opozicija. Ir jau ragina projektą sumažinti – statyti tik stadioną, o suplanuotus šimtus milijonų geriau skirti krašto apsaugai. Skvernelis tvirtina, kad projekto išvis reiktų atsisakyti, o stadioną statyti ramesnėje vietoje – kur nors priemiestyje.

Zuokas ir Benkunskas susikibo dėl stadiono statybų: „Klausykitės manęs dar kartą labai atidžiai“

TV3 laidoje „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“ pirmadienį vyko arši buvusio Vilniaus mero Artūro Zuoko ir dabartinio miesto vadovo Valdo Benkunsko diskusija dėl Nacionalinio stadiono statybų. Diskusijoje taip pat dalyvavo ekonomistas, premjerės patarėjas Raimondas Kuodis, video tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas ir „Hanner“ vadovas Arvydas Avulis. Vėl keičiasi Vilniaus stadiono statytojas.

Lietuvos ieškinio „Veoliai“ nagrinėjimas vis dar sustabdytas: laukiama arbitražo bylų išsprendimo

Vilniaus apygardos teismas yra sustabdęs Lietuvos ieškinio energetikos grupės „Veolia“ įmonėms nagrinėjimą, nes nėra išspręstos tarptautinės arbitražo bylos. Kaip rodo Tarptautinio investicinių ginčų sprendimų centro duomenys, šiuo metu dar laukiama Vašingtono arbitražo verdikto dėl „Veolia“ reikalaujamo 79 mln. eurų vertės žalos atlyginimo už investicijas į Vilniaus šilumos ūkį.
2024-02-03

„Laisvės ir teisingumo“ partijos pirmininku išrinktas Artūras Zuokas

Neparlamentinės partijos „Laisvė ir teisingumas“ pirmininku šeštadienį išrinktas buvęs sostinės meras Artūras Zuokas. Tuo metu prezidento rinkimuose partija rems advokato Igno Vėgėlės kandidatūrą.   Partijai A. Zuokas vadovaus dvejus metus.Anot partijos pranešimo, lyderis rinktas iš penkių kandidatų. „Tas pasitikėjimas, kurį šiandien pamačiau, tikrai įkvepia. O mums to pasitikėjimo savimi ir darbo šiemet tikrai reikės“, – sakė A. Zuokas.

Artūras Zuokas su žmona Augusta taps tėvais

Buvęs Vilniaus miesto meras, sostinės tarybos opozicijos lyderis Artūras Zuokas (55 m.) su žmona, Naujų idėjų kamerinio orkestro koncertmeistere Augusta Zuoke (38 m.) taps tėvais. Būsimas naujagimis – pirmoji atžala muzikei A. Zuokei. Žinią apie nėštumą būsima mama patvirtino naujienų portalui tv3.lt. Kaip teigė Augusta, vaikelio jiedu su sutuoktiniu turėtų sulaukti pavasarį.  Zuokai žino gimsiančio naujagimio lytį, bet šia žinia bent kol kas viešai nesidalija.

Nacionalinio stadiono statybos stringa – esą atsakingas vadovas pradangino 10 mln. eurų

Aiškėja naujos detalės apie įstrigusias Nacionalinio stadiono statybas Vilniuje. Opozicija sako, kad iš stadioną statančios koncesininkės atleistas vadovas galėjo pradanginti 10 milijonų eurų. O statybas finansuojantis „BaltCap“ savivaldybę ir Vyriausybę esą spaudžia sąmatą padidinti 40 mln. eurų.

Valstybės ginčas su „Veolia“: Zuokui nepavyko – teismas atmetė jo skundą

Vilniaus tarybos nariui ir buvusiam merui Artūrui Zuokui galutinai nepavyko panaikinti Energetikos ministerijos įgaliojimo byloje, kurioje Lietuva iš Prancūzijos energetikos grupės „Veolia“, su ja susijusių įmonių, A. Zuoko bei kitų asmenų reikalauja atlyginti 240 mln. eurų kompensaciją už padarytą žalą valstybei.  Lietuvos Aukščiausiasis Teismas gruodžio 13 dieną atsisakė priimti A. Zuoko skundą dėl Vilniaus apygardos teismo rugpjūtį priimtos nutarties.
2023-12-15

„Veolia“ ir „Vilniaus energija“ teismas užkūrė aistras tarp Benkunsko ir Zuoko – vienas kitam pažėrė kaltinimų

Vilniaus savivaldybė švenčia pergalę: po 7 metų bylinėjimosi, miestas ir Šilumos tinklai laimėjo bylą prieš Prancūzijos koncerną „Veolia“ ir „Vilniaus energiją“. Tik vietoj pareikalautų daugiau nei pusės mlrd. eurų, Stokholmo arbitražas iš įmonės „Veolia“ savivaldybei priteisė 83 mln. eurų.  Su šypsena veide Vilniaus meras Valdas Benkunskas, sušaukęs spaudos konferenciją, pristatė Stokholmo arbitražo verdiktą, po 7-ius metus trukusio bylinėjimosi.

Zuokas: Vilniaus valdžia manipuliuoja, iš ginčo su „Veolia“ realiai gaus 16 mln. eurų

Buvęs Vilniaus meras, dabar savivaldybės opozicijoje dirbantis Artūras Zuokas penktadienį pareiškė, kad dabartinė valdžia manipuliuoja skaičiais, skelbdama miesto pergalę po bylinėjimosi su „Veolia“ tarptautiniame arbitraže. Savivaldybė pranešė, kad Stokholmo arbitraže iš Prancūzijos energetikos koncerno ir jo valdomos „Vilniaus energijos“ prisiteisė realią 56 mln. eurų kompensaciją – dešimt kartų mažesnę už ieškinio dydį.

Piktinasi nauja pertvarka Vilniuje: įspėja, kad kainos gali šokti į viršų

Sostinėje daug karštų diskusijų kelia parengtas projektas, pagal kurį 12 miesto vaikų ir jaunimo centrų bei klubų būtų likviduoti ir prijungti prie Sostinės vaikų ir jaunimo centro – „Hobiverse“. Klubai sako, kad reforma skubota, apie ją pranešta jau prasidėjus mokslo metams, gali kilti būrelių kainos. Tuo metu reformos architektai kalba apie sutaupytus šimtus tūkstančių eurų.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų