Vilniečio nužudymas parduotuvėje: vaikino mama prisiminė lemtingą vakarą

Kraupi žmogžudystė prekybos centre Vilniuje. Įtariama, kad konflikto metu per turėklus iš antro aukšto buvo nustumtas žmogus. Sunkius galvos sužalojimus patyrusį jauną vyrą įvykio vietoje dar bandė gelbėti medikai, tačiau jo gyvybė užgeso. Vienas įtariamasis sulaikytas, antrojo  – ieškoma.

35-erių vyras praskelta galva be sąmonės gulėjo laiptinėje, prekybos centro viduje. Medikai dar bandė jį gaivinti, tačiau po pusvalandžio buvo konstatuota mirtis.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žirmūnų prekybos centre mirė žmogus, įtariama žmogžudystė

Pirminiais duomenimis, žuvusysis iškrito arba buvo nustumtas per turėklus iš antro aukšto, prie įėjimo į restoraną. Parduotuvių darbuotojai sako, kad šiandien anksti ryte ši patalpa atrodė tiesiog kraupiai, aplink telkšojo kraujas. Greičiausiai krisdamas vyras prasiskėlė galvą į metalines konstrukcijas, o vėliau ir į laiptus.

„Ji šeštą ryto atėjo ir čia kraujo visur labai buvo daug, net negalėjo įeiti į vidų", – kalbėjo prekybos centro darbuotoja.

Pirmadienį buvę prekybos centre žmonės prasitarė apie restorane kilusį konfliktą tarp mirusiojo ir nežinomo vyriškio. Ginčytis jie pradėjo dar viduje, o vėliau išėjo į laiptinę, kur ir įvyko nelaimė. Pranešama, kad po šio įvykio sulaikytas vienas asmuo. Vilniaus apygardos prokuratūra patvirtina, jog pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Beje, nusikaltimą turėjo užfiksuoti prie restorano durų esančios vaizdo kameros, jos nukreiptos būtent į tą vietą, kur įvyko konfliktas.

„Sakė išmetė iš antro aukšto. Čia viskas juoda buvo", – teigė šnekinta valytoja.

Į nusikaltimo vietą popietę atėjo ir galimai nužudyto vyro mama. Tvardydama emocijas moteris ant laiptų padėjo gėlių ir uždegė žvakutę. Ji pasakojo, kad su sūnumi vakar kalbėjosi vos valandą prieš incidentą.

Jau tuomet jai kilo įtarimas, kad kažkas negerai, mat sūnui nuolat kažkas skambino ir kvietė išgerti. Jai pasirodė keista, mat sūnus jau kurį laiką nevartojo alkoholio. Apie sūnaus mirtį pareigūnai mamai pranešė antradienį anksti ryte. Tiek sūnus, tiek mama gyveno visai šalia prekybos centro Žirmūnuose.

REKLAMA

„Paskutinį kartą mačiau devintą valandą prie namų. Kalbėjomės ir jam kažkas nuolat skambino. Dar per balkoną pašaukiau, sakau, eik, Jaroslavai, namo. Jis pasėdėjo ant suoliuko ir dingo", – situaciją aiškino mirusiojo mama.


Rašyti komentarą...
Z
Zipi
2019-05-30 20:45:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad pasodintu i kaleima 20metu kaleimo reikia tokiam reikalauti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų