Skvernelis pasisakė apie Karbauskio siūlymą

Premjeras Saulius Skvernelis pirmadienį įvertino Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) siūlymą artėjančiuose Seimo rinkimuose vesti partijos sąrašą. Vis dėlto premjeras teigia kol kas dar apskritai nepasisprendęs dėl savo ateities politikoje.

„Esu dėkingas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai už siūlymą Seimo rinkimuose vesti partijos sąrašą. Tai visų ketverių Vyriausybės darbo metų įvertinimas. Tikiu, kad žmonės jaučia realius pokyčius valstybėje, mato, kaip gerėja jų situacija.

Šiandien negaliu duoti atsakymo. Jau esu minėjęs: jei apskritai apsispręsiu toliau dalyvauti politikoje, tai darysiu kartu su LVŽS. Svarbu matyti, kokia bus partijos rinkimų programa, kokie pagrindiniai tikslai ir įsipareigojimai Lietuvos žmonėms, galiausiai kokie žmonės eis tų tikslų įgyvendinti. Ne vieta sąraše yra svarbiausia“, – savo „Facebook“ paskyroje pirmadienio rytą rašė S. Skvernelis.

Portalas tv3.lt primena, kad praėjusią savaitę LVŽS pasiūlė S. Skverneliui vesti partijos sąrašą Seimo rinkimuose

„Jeigu Saulius Skvernelis dalyvaus rinkimuose ir galės, logiška būtų, kad jis užimtų tą pačią poziciją kaip ir praėjusiuose rinkimuose, nes jo reitingas yra aukščiausias“, – žurnalistams Kaune sakė partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

„Tikriausiai taip“, – atsakė jis, paklaustas, ar tai reiškia pirmąjį numerį sąraše.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
a
aškiaregiams ,
2020-02-03 10:23:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiekvienas mes turime savo gyvenimą ir niekas neturi teisės nurodinėti,kiekvienas žiūrime savo panosėje. Net savo vaikams, jeigu jie suaugę galime tik patarti, bet ne kategoriškai įsakinėti . Tokią prabangą turi tik viena''partija'' , kuri labai moka naikinti valstybę milijonais, milijardais ir vis tiek jiems maža.Gal ponai gana skurdint tautą, juk visam pasauliui matosi ,kas vyksta, kas kuo užsiima, kas dirba, kas pučia burbulus, skaičiuoja kotletus priešrinkiminiais fintais.
Atsakyti
-2

P
PP
2020-02-03 10:06:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalbėk šiaip ,kalbėk taip ,bet valstiečiai kai ką nuvėikė gero. O kai kurie jos vadai yra pagalys,įkištas nuosavuose ratuose...Taigi.
Atsakyti
-13

L
Lina
2020-02-03 10:19:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Auto mokesti liepe ivest ES. matau, kad nesidomite politika ir rasote, bet ka.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų