Prezidentė turi svarbų norą dėl vaikų saugumo

Prezidentė Dalia Grybauskaitė tikisi, kad parlamentas per neeilinę sesiją kitą savaitę imsis rimtų žingsnių dėl didesnės vaikų apsaugos.

„Neeilinė sesija būtent ir buvo sušaukta ir turėtų būti skirta pokalbiams ir sprendimams, kaip užtikrinti vaiko teises. Turime daug įvairių įstatymų ir pakeltų, taip pat ir mano pateiktą aštuonių įstatymų paketą, labai tikiuosi, kad Seimas rimtai į tai atsižvelgs“, – žurnalistams penktadienį lankydamasi Kaune sakė Lietuvos vadovė. Nors parlamente stringa D.Grybauskaitės pataisų dėl vaikų globos svarstymas, ji viliasi, kad šis Seimas investuos į vaikų saugumą.

„Aktualijos yra ne tik svarbios, bet ir grėsmingos, matome, kad per tiek metų vaiko teisės, vaiko saugumas, net vaiko gyvybė ir jai skiriamas dėmesys buvo tikrai menkesnis negu mes suaugę apie save galvojame ir save saugome. Taigi manau, kad šis Seimas tikrai turi visas galimybes pagaliau investuoti į vaiko saugumą, į vaiko gyvybės apsaugojimą, ir labai tikiuosi, kad šis Seimas tai ir darys“, – kalbėjo prezidentė.

REKLAMA

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas (TTK) ketvirtadienį nepriėmė sprendimo dėl prezidentės D.Grybauskaitės teikiamų Civilinio kodekso pataisų, reglamentuojančių iš šeimų paimtų vaikų globą ir kitus su vaikų saugumu susijusius klausimus. Komiteto sprendimas reiškia, kad dalis prezidentės teikiamo paketo projektų negalės būti priimti Seime per neeilinę sesiją vasario 14 dieną.

„Kaip sako liaudies išmintis, skuba tinka tik blusoms gaudyti, čia neišeina skubėti“, – komiteto sprendimą BNS aiškino TTK pirmininko pavaduotojas konservatorius Stasys Šedbaras.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų