grybauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grybauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grybauskaitė“.

Dalia Grybauskaitė atidavė balsą rinkimuose: „Balsavau už geriausią“

Prezidento rinkimuose sekmadienį savo balsą atidavė kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė. Atidavusi balsą ji pakomentavo žurnalistams. Dalia Grybauskaitė įvardijo, pagal ką rinkosi Ji nurodė, kad kandidatą rinkosi pagal darbštumą, drąsą ir kitas savybes. „Valstybingumas, atsakomybė, darbštumas, drąsa – visos gero savybės, kurių reikia Lietuvai“, – vardijo ji. „Balsavau už geriausią“, – priduria D. Grybauskaitė. Ji nesutiko nurodyti, už ką konkrečiai balsavo.

Grybauskaitė apie Putiną: „Jis įėjo į tą stadiją, kai turės kariauti iki gyvenimo pabaigos“

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė tvirtina, kad Vakarų valstybių požiūris į Rusiją nelabai keičiasi, daugelis vakariečių vis dar nesupranta grėsmės ir nori taikos. Prezidentė priduria, kad Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui vienintelis būdas, kaip vienyti žmonės, yra imperialistinė konfrontacija su Vakarais, todėl Putinas kariaus iki gyvenimo pabaigos.

Dalia Grybauskaitė: „Niekas mūsų nenugalės. Niekas – nei Putinas, nei kiti teroristai“

Kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį paragino šalies politikus daugiau investuoti į krašto apsaugą ir atsikratyti taikos mentaliteto. Kalbėdama 20-ųjų Lietuvos narystės NATO metinių proga, D. Grybauskaitė sakė, kad Lietuva, kaip ir visas Aljansas, „šiek tiek vėluoja“. Tačiau teigė, kad Lietuvos niekas nenugalės, nes lietuviai visada gins, visada tikės savo šalimi.   „Niekas mūsų nenugalės. Niekas – nei Putinas, nei kiti teroristai.

Grybauskaitės kirtis Vakarams: istorija kartojasi – jie ir vėl nesiklauso

Per Krymo aneksiją mūsų nesiklausę Vakarai vėl mūsų negirdi, pareiškė kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė. Apie tai ji trečiadienį kalbėjo renginyje „Nuoširdūs pasakojimai: paramos Ukrainai stiprinimas“, rašo delfi. Anot D. Grybauskaitės, Rusijos karo prieš Ukrainą pradžią 2022-ųjų vasarį lietuviai priėmė kaip puolimą prieš save.

Išteisintas reagentus kovido testams padėjęs pirkti Šarūnas Narbutas: „Nori padėt, o lieki kaltas, labai skaudu dėl to“

Reagentus kovido testams per pandemiją Sveikatos apsaugos ministerijai padėjęs nupirkti ir iš to apie 300 tūkst. eurų uždirbęs buvęs prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas Šarūnas Narbutas, vadovavęs ir Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijai, įstatymų nepažeidė. Nors jį prokuratūra kaltino sukčiavimu ir piktnaudžiavimu tarnyba, Apeliacinis teismas patvirtino Apygardos teismo sprendimą, kad Narbutas nekaltas.

Grybauskaitė įvertino politinius nesutarimus Lietuvoje: politinis elitas vartosi ir stumdosi smėlio dėžėje

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė tikina, kad dabartiniame politiniame lauke vykstantys nesutarimai atrodo nebrandžiai ir gali pakenkti valstybės reputacijai.  „ (...) mūsų žmonės išeis į gatves ir apgins valstybę. Apgins bet kokiu atveju, nepriklausomai nuo to, ar mūsų politinis elitas vartosi ir stumdosi smėlio dėžėje, ar ne“, – šeštadienį žurnalistams Seime vykstančiame minėjime teigė D. Grybauskaitė.

Grybauskaitės sugrįžimo viltis negęsta: ar ji gali kandidatuoti į prezidentus?

Viešoje erdvėje vis sklinda kalbos, kad savo kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė gali vėl siekti sugrįžimo. Buvęs D. Grybauskaitės patarėjas, konservatorius Mindaugas Lingė sako, kad nors ir prezidentė viešai pasisakė nesiekianti naujos kadencijos, aplinkybės gali keistis.

Taivane – Lietuvos rinktinės ir Dalios Grybauskaitės susitikimas

Lietuvos rinktinės rungtynes Taivane stebės ir kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. 2009–2019 m. Lietuvai vadovavusi prezidentė ne tik stebės rungtynes su kaimynine Latvijos rinktine, bet susitiks su rinktinės krepšininkais ir vyr. treneriu Kaziu Maksvyčiu. Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, D. Grybauskaitė šiuo metu Taivane lankosi asmeninės karjeros tikslais. Pirmasis tai paskelbė basketnews.lt, o netrukus tai patvirtino ir tv3.lt šaltiniai.
217 2023-08-22

Adamkaus, Grybauskaitės ir signatarų kreipimasis: ragina lyderius pakviesti Ukrainą į NATO

Kadenciją baigę Lietuvos prezidentai, Kovo 11-osios Akto signatarai ragina NATO šalių lyderius pakviesti Ukrainą į Aljansą. „Vilniuje susirinkę į NATO viršūnių susitikimą, Jūs turite galimybę padaryti istorinį sprendimą ir pakviesti Ukrainą į NATO, neatidėliojant ir nelaukiant karo pabaigos“, – teigiama kreipimesi į Lietuvos prezidentą Gitaną Nausėdą, NATO valstybių ir vyriausybių vadovus.

Dalia Grybauskaitė: reikia uždengti savo dangų, ypač jei Prigožino teroristai šalia mūsų sienos

NATO vadovas ir Vokietijos gynybos ministerija specialiu medaliu apdovanojo kadenciją baigusią prezidentę Dalią Grybauskaitę už taikos ir stabilumo Europoje siekimą. Pati prezidentė sako: Vakarai ir Lietuva vis dar vėluoja pasiruošti apsiginti nuo Rusijos.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų