Gairės

prezidentė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „prezidentė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „prezidentė“.

Grybauskaitė paviešino ypatingą nuotrauką: pozavo su Lietuvos krepšininkais

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė savo socialinių tinklų paskyroje paviešino ypatingą nuotrauką. Joje D. Grybauskaitė pozavo su Lietuvos krepšininkais. Nuotrauka pasidalinusi prezidentė rašė: „Išlydžiu mūsų krepšininkus į Pasaulio čempionatą su geriausiais palinkėjimais“. Susitikime su krepšininkais D. Grybauskaitė buvo pasipuošusi jos vizitine kortele tapusiu mėlynu kostiumėliu, tačiau akį traukė kita detalė – ant kaklo užkabintas šalikas su Lietuvos vėliava.
2023-08-22

Taivane – Lietuvos rinktinės ir Dalios Grybauskaitės susitikimas

217
Lietuvos rinktinės rungtynes Taivane stebės ir kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. 2009–2019 m. Lietuvai vadovavusi prezidentė ne tik stebės rungtynes su kaimynine Latvijos rinktine, bet susitiks su rinktinės krepšininkais ir vyr. treneriu Kaziu Maksvyčiu. Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, D. Grybauskaitė šiuo metu Taivane lankosi asmeninės karjeros tikslais. Pirmasis tai paskelbė basketnews.lt, o netrukus tai patvirtino ir tv3.lt šaltiniai.
217 2023-08-22

Teisininkė Nataša Pirc Musar išrinkta pirmąja Slovėnijos prezidente moterimi

Slovėnai sekmadienį pirmąja šalies prezidente moterimi išrinko su buvusia Jungtinių Valstijų pirmąja ponia Melania Trump siejamą teisininkę Natašą Pirc Musar. Du milijonus gyventojų turinčios Europos Sąjungos šalies prezidento rinkimų antrajame ture N. Pirc Musar, remiama centro kairiųjų vyriausybės, įveikė buvusį užsienio reikalų ministrą, konservatyvios politikos veteraną Anže Logarą.
2022-11-14

Taivano prezidentė: jokia grėsmė nepakirs taivaniečių ryžto ginti savo salą

Taivano prezidentė Tsai Ing-wen antradienį pareiškė, kad Kinijos surengtos didžiulės karinės pratybos šalia Taivano nepakirto taivaniečių ryžto ginti savo salą.  Taivano sąsiauryje šiuo metu tvyro didžiausia per daugelį metų įtampa, Pekinui surengus iki šiol didžiausias savo karines pratybas, kai saloje apsilankė JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi.
2022-08-23

Dalia Grybauskaitė viešai pasisakė apie artėjančius prezidento rinkimus: „Nusiraminkite ir nekrūpčiokite“

239
Lietuvoje prezidento rinkimai vyks 2024-aisiais. Viešojoje erdvėje vis dažniau diskutuojama, kas sieks šio posto. Aptarinėjama ir dvi kadencijas šiose pareigose ėjusios Dalios Grybauskaitės kandidatūra. Prezidentė tokias kalbas pakomentavo ir savo „Facebook“ paskyroje, sakydama, kad iš aktyvios politikos ji – pasitraukusi. „Dėl ateinančių Prezidento rinkimų 2024 m. diskusijos įsibėgėja. Tai pasikartosiu dar kartą, kad po antros kadencijos pabaigos pasitraukiau iš aktyvios politikos.

Dalia Grybauskaitė: „Lietuvos politikai šoka kinkadrebio partiją politiniame balete“

460
Europos Komisija trečiadienį naujomis gairėmis leido Rusijai geležinkeliais gabenti sankcionuotas prekes į ir iš Kaliningrado srities per Europos Sąjungos ES teritoriją šio eksklavo poreikiams. Į tai sureagavo ir buvusi šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė. Kaip socialiniame tinkle rašė D. Grybauskaitė, šiuo metu Lietuvos parlamentarai nesugeba išlaikyti politinio stuburo ginant savo interesus.

Sakartvelas pasirengęs ryžtingai siekti kandidatės į ES statuso – prezidentė

ES lyderiams nusprendus atidėti kandidatės į Bendriją statuso suteikimą Tbilisiui, Sakartvelas ketvirtadienį pareiškė esantis pasiryžęs įgyvendinti pokyčius, reikalingus norint įgyti šį statusą. Tbilisis kartu su Ukraina ir Moldova pateikė prašymus dėl narystės ES praėjus kelioms dienoms po Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios.
2022-06-24

Vilniuje lankysis Graikijos prezidentė

Trečiadienį Lietuvoje lankysis Graikijos prezidentė Katerina Sakellaropoulou, pranešė Prezidentūra. Anot jos, Lietuvos ir Graikijos lyderiai aptars dvišalio bendradarbiavimo, saugumo ir gynybos Europoje, energetinės nepriklausomybės klausimus, paramą Rusijos karinę agresiją patiriančiai Ukrainai, Europos kaimynystės politiką. Taip pat numatyta bendra šalių vadovų spaudos konferencija.
Aktualijos 2022-06-06

Landsbergis atskleidė, kodėl Signatarų namų balkone kalbą sakė ir Grybauskaitė

Vasario 16-ąją Signatarų namuose prasivėrė balkono durys. Su švente pasveikinti minios išėjo, kaip įprasta, profesorius Vytautas Landsbergis. Netikėta tai, kad kartu su juo pasirodė ir kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šalies vadovę minia pasitiko audringais plojimais. Praėjus vos dienai po renginio profesorius „Žinių radijo“ laidoje papasakojo, kodėl greta jo, balkone, kalbą sakė ir D. Grybauskaitė.

Europos banko prezidentė: 2022 metais infliaciją skatinantys veiksniai turėtų susilpnėti

Europos Centrinio Banko (ECB) prezidentė Christine Lagarde mano, kad veiksniai, pastūmėję infliacijos augimą euro zonoje iki rekordinių aukštumų pastaraisiais mėnesiais, 2022-aisiais sumenks. „Tikimės, kad per šiuos metus infliaciją skatinantys veiksniai susilpnės“, – teigė Ch. Lagarde, sakydama kalbą Prancūzijos Senate. Euro zonoje metų infliacija gruodį pasiekė 5 proc. – visų laikų aukščiausią lygį, paskatinta sparčiai augančių energijos kainų.
2022-01-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų