Dėl seksualinio priekabiavimo teisėsaugos akiratyje atsidūręs Seimo narys Kęstutis Pūkas ir galbūt neskaidrių ryšių su Rusijos energetikos atstovais turintis parlamentaras socialdemokratas Mindaugas Bastys kompromituoja Seimą, antradienį pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Istorijos labai skirtingos, bet jos abi kompromituoja Seimą. (...) Sprendimus dėl to, ar jie gali likti Seime, priims, aišku, pats Seimas“, – žurnalistams Vilniuje sakė D.Grybauskaitė, paklausta, ar minėti parlamentarai gali toliau eiti pareigas.

M.Basčiui ir K.Pūkui Seime yra pradėti apkaltos procesai.

Socialdemokratų frakcijos atstovo ryšiai pradėti nagrinėti, kai Valstybės saugumo departamentas (VSD) pranešė Seimo pirmininkui, kad M.Basčiui neturėtų būti išduotas leidimas dirbti su visiškai slapta informacija. VSD duomenimis, M.Bastys palaiko ryšius su atominės energetikos korporacijos „Rosatom“ atstovu vadinamu Jevgenijumi Kostinu, vykdo jo nurodymus, bendrauja su buvusiu KGB darbuotoju Piotru Vojeika, Rusijos valstybinio kanalo RTR žurnalistu Ernestu Mackevičiumi, buvusiu Kauno mafijos autoritetu įvardijamu Saturnu Dubininku ir neteisėta veikla įtariamu verslininku Vadimu Pachomovu.

Seimo narys K.Pūkas kaltinamas seksualiniu priekabiavimu. Po kelių merginų kreipimosi prokuratūra praėjusį penktadienį paskelbė pradėjusi ikiteisminį tyrimą. M.Bastys ir K.Pūkas sako nematantys pagrindo trauktis iš Seimo.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų