• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Orai artimiausiomis dienomis bus vėsesni ir drėgni, sako sinoptikas Naglis Šulija.

Orai artimiausiomis dienomis bus vėsesni ir drėgni, sako sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Vis dėlto jau aišku, kada sugrįš karščiai.

Orai Europoje

Ties Europos žemynu vis labiau ir labiau įsivyrauja žemo slėgio sritys. Aukštas slėgis liko vos kai kur.

Dėl žemo slėgio įtakos dominuoja debesuotas dangus. Saulėti orai telksis daugiausia pietuose ir rytuose.

Kaitra pleškins pietinėje Ispanijos dalyje ir žemyno rytuose. Tačiau didžiojoje Europos dalyje orai bus gaivūs.

Romoje rytoj saulė pro debesis, palis ir šils iki 27, Barselonoje daug saulės ir 23 laipsniai. Paryžiuje debesuota, nelis ir šils iki 21, Londone saulė pro debesis ir vos 20 laipsnių šilumos. Berlyne irgi saulė pro debesis, nelis ir šils iki 21, apniukusioje Varšuvoje bus 23 laipsniai.

Orų prognozė Lietuvoje

Šiandien Lietuvoje buvo debesuota su pragiedruliais, kai kur palijo. Artimiausią naktį debesuotumas bus permainingas, vietomis, daugiausia rytinėje šalies pusėje šiek tiek palis. Rytoj daug kur palis, dažnai ir ne po kartą. Dažniausiai negausiai, bet kur nors gali ir smarkiau, su perkūnija.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar Lietuvos link keliauja oras nuo Atlanto vandenyno. Jis yra vidutiniškai šiltas, todėl kaitra mūsų nevargins. Žemiausia temperatūra šiąnakt bus apie 13–15 laipsnių, visur daugmaž vienodai. Rytoj oras šils iki 19–21, pietuose 22, šalies rytuose tik 16–18 laipsnių šilumos.

REKLAMA

„Kitaip tariant, neperkaisime. Vyraus debesuoti orai, pragiedrulių mažai. Naktį vietomis, dieną daug kur palis, dažniausiai negausiai, bet dieną gali ir smarkiau, su perkūnija. Naktį atvės iki 13–15 laipsnių, dieną sušils iki 19–21, pietuose 22, šalies rytuose 16–18 laipsnių šilumos“, – sako N. Šulija.

Penktadienį daug kur palis neilgai trunkantis vasariškas lietus. Kur nors gali palyti ir smarkiau, su perkūnija. Naktį atvės iki 14–16, dieną šils iki 21–23 laipsnių šilumos.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienį palis vietomis šalies vakaruose, prie jūros. Kitur lietaus tikimybė menka. Naktį atvės iki 13–15, prie jūros bus apie 17, dieną šils iki 26–28 laipsnių šilumos, prie jūros bus gaiviau.

„Sekmadienį daug kur palis vasariškas lietus su perkūnija. Ką gi, kol kas saulės smūgis niekam negresia – tai puiki žinia“, – sako sinoptikas.

Taip ir nesupratau tai kada griš tie karščiai
Ar jūs pagaliau galite pasakyti kur tas lietus bus"kai kur palis". Prisipirkę brangiausios meterologinės technikos ir nežinote kur lis. Kodėl Skandinavijos šalyse net valandą nurodo kur lis ir kada švies saulė. Jei nemokate dirbti,tai imkite pavyzdį iš kt,ten pasimokykit. Atsibodo ir negražiai atrodote su savo pasakymais apie lietų,kad turi lyt ir nelija.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų